Trečiadienis, 7 gruodžio, 2022
PradžiaBe kategorijosPaskelbti Ekonomikos viktorinos nugalėtojai

Paskelbti Ekonomikos viktorinos nugalėtojai

Geriausiai Ekonomikos viktoriną išsprendę dalyviai apdovanoti piniginiais ir partnerių prizais. Lietuvos laisvosios rinkos instituto (LLRI) kartu su Lietuvos nacionaliniu radiju ir televizija (LRT) rengiamoje iniciatyvoje – mokiniai iš daugiau kaip 50-ties Lietuvos mokyklų.

Rasa Juodviršienė, Titas Laurinavičius ir Aneta Vainė

 

Moksleivio kategorijoje nugalėjo Vilniaus Pilaitės gimnazijos moksleivis Titas Laurinavičius, piliečio – Rytis Ašmiaga, studento – Didžiosios Britanijos Coventary universitete besimokanti Austėja Stalmačenkaitė. Daugiausiai moksleivių pritraukė Vytauto Didžiojo universiteto Rasos gimnazijos mokytoja Inga Kublickienė.

Rytas Ašmiaga ir Aneta Vainė

Ekonomikos viktorinos partnerio banko „Luminor“ įsteigtą prizą – „Digiklasė“ finansinio raštingumo kursą, kviečiantį atskleisti finansinių paslapčių šydą, laimėjo mokytojas Naglis Jonuška iš „Kauno Veršvų gimnazijos“.

„Digiklasė“ nugalėtojas – Naglis Jonuška

Dar pavasarį penkiolikai kitų dalyvių buvo įteikti Ekonomikos partnerių – bendrovių „Telia Lietuva“, BIOK LAB, taip pat žurnalo IQ ir LRT prizai.

„Pavasarį prasidėjusi Ekonomikos viktorinoje dalyvavo per 4 400 žmonių. Nors jau sveikiname laimėtojus, iniciatyva tęsiasi. Jos tikslas paskatinti labiau domėtis ekonomika, nustebti, kiek daug mūsų kasdienių sprendimų pagrįsti ekonomikos principais“, – sakė LLRI Švietimo centro projektų koordinatorė Justina Jablonskaitė.

Viktorinoje galima dalyvauti neribotą kiekį kartų. Kiekviena kartą prisijungus reikia atsakyti į 30 uždarų klausimų, kuriuos platforma atrinks iš daugiau kaip 150 skirtingų užduočių. O atlikus testą, galima pasigilinti į teisingus atsakymus.

Visi ekonomikos viktorinos klausimai skatina mąstyti, kviečia pažvelgti į situacijas, susijusias su mainais rinkoje, asmeniniais finansais, ekonomine politika, verslumo pagrindais.

Ekonomikos viktoriną globoja Švietimo, mokslo ir sporto ministerija, remia Švietimo mainų paramos fondas. Registruotis viktorinai ir ją spręsti galima čia: ekonomikavisur.lrt.lt

The post Paskelbti Ekonomikos viktorinos nugalėtojai appeared first on Lietuvos laisvosios rinkos institutas.

RELATED ARTICLES
- Advertisment -
Google search engine

Populiariausi

Paskutiniai komentarai