„Luminor“ plečia paslaugų spektrą Lietuvos regionuose

0
117
„luminor“-plecia-paslaugu-spektra-lietuvos-regionuose

„Luminor“ bankas pasirašė sutartį su prekybos įmonių aljansu „Aibė“ dėl mokėjimo kortelių aptarnavimo prekybos vietose. „Luminor“ bankas nuo šiol aptarnaus 60 „Aibės“ aljanso įmonių įvairiuose Lietuvos regionuose – tai išplės galimybes gyventojams atsiskaityti kortele net perkant nedidelės vertės prekes.

Regionuose plėtojant bankų paslaugų spektrą, gyventojams ypač svarbi galimybė laisvai naudotis turimomis lėšomis. Palaipsniui bankai plečia bankomatų tinklą, tačiau ne visiems gyventojams yra patogu išsiimti grynųjų pinigų. Todėl stengiamasi plėtoti ir kitas paslaugas, kad klientams būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos patogiai naudotis savo lėšomis.

Valstybė, siekdama riboti šešėlinę ekonomiką, pamažu griežtina naudojimosi grynaisiais pinigais taisykles – įvestas reikalavimas atlyginimą pervesti į banko sąskaitą, taip pat ribojimas atsiskaityti grynaisiais didesne nei 5 000 eurų suma. Šios priemonės skirtos ekonomikos šešėliui mažinti, tačiau daliai gyventojų jos gali pasijusti ir kasdieniame gyvenime. Todėl „Luminor“ bankas plečia galimybes prekybos vietose atsiskaityti banko kortelėmis.

„Naudojimasis banko kortele gyventojams yra patogesnis – nereikia ieškoti smulkių pinigų norint sumokėti tikslią sumą ar gautos grąžos nešiotis piniginėje ar kišenėje. Kortele naudotis taip pat yra ir saugiau – pamestų grynųjų nuo nesąžiningo žmogaus tikrai niekas neapsaugos, o banko sąskaitą apsaugo slaptažodžiai. Todėl gerai išvysčius prekybos taškų, kuriuose galima atsiskaityti banko kortele, tinklą, gyventojams turėtų būti patogiau naudotis savo lėšomis“, – sakė „Luminor“ banko Elektroninės prekybos skyriaus vadovas Justas Daujotas.

Kaip rodo „Luminor“ banko atlikta gyventojų apklausa, 49 proc. Lietuvos gyventojų susiduria su sunkumais norėdami atsiskaityti mokėjimo kortele grožio salone, turguje, miesto šventėje ar pan. Viliamasi, kad laikui bėgant situacija keisis, o šešėlinė ekonomika vis labiau trauksis.

„Bendradarbiaudami su bankais, stengiamės sukurti kuo daugiau patogių paslaugų savo pirkėjams, todėl su „Luminor“ pasirašėme sutartį dėl kompiuterinių kasos terminalų aptarnavimo. Didelis „Aibės“ parduotuvių tinklas išplitęs po įvairius Lietuvos regionus, todėl galimybė atsiskaityti kortele mūsų parduotuvėse palengvina gyvenimą įvairių miestų ir miestelių gyventojams“, – sakė „Aibės“ Rinkodaros departamento vadovė Vitalija Ročė.

„Luminor“ inf.