„Taurapilyje“ veikia kalėdinė krautuvėlė

0
136
„taurapilyje“-veikia-kaledine-krautuvele

Tiems, kurie dar nespėjo pasirūpinti dovanomis savo artimiesiems, pats laikas užsukti į kūrybinių industrijų centrą „Taurapilis“. Čia pradėjusi veikti kalėdinė krautuvėlė stebina gausybe uteniškių sukurtų namų apyvokos dirbinių, mezginių, papuošalų…

Ne pirmus metus mūsų mieste šurmuliuojančios kalėdinės krautuvėlės, kuri veiks iki gruodžio 23 dienos, populiarumas auga, uteniškiai ir svečiai užsuka įsigyti Utenoje sukurto gaminio ir juo pradžiuginti savo artimąjį. „Labai džiaugiamės, kad uteniškiai turi dar vieną vietą, kur gali rasti dovanų ir tuo pačiu padėti mūsų gamintojams. Mūsų uteniškių, kurie gyvena ir kuria Utenoje, produkcija paženklinta specialiu ženklu „Pagaminta Utenoje“. Juk būna ir taip, kad žmogus neretai taupydamas pinigėlius nenusiperka norimo daikto, drabužio ar aksesuaro, o gavęs trokštamą rankų darbo daiktą tikrai apsidžiaugia“, – akcentavo Utenos verslo informacijos centras direktorė Irina Šeršniova.

Idėja atidaryti kalėdinę krautuvėlę Utenoje gimė pandeminiu laikotarpiu, kuomet žmonių judėjimas buvo apribotas. Direktorė pasidžiaugė, kad jau pirmaisiais metais sulaukta nemažai krautuvėlės lankytojų, o jų skaičius kasmet vis auga.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. ir nuotr.