Premija už kultūrines edukacines veiklas įteikta Giedriui Mazūrui

0
112
premija-uz-kulturines-edukacines-veiklas-iteikta-giedriui-mazurui

Kultūros ministras Simonas Kairys Nacionalinėje dailės galerijoje įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams.

Tarp daugybės apdovanotųjų, kurių nuopelnai šalies kultūrai ypač ryškūs ir prasmingi, įvertinimo sulaukė ir uteniškis keramikas, skulptorius, dailės mokytojas Giedrius Mazūras – jam skirta premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas, skirtas jaunimui. Jis Utenos rajone, Antalgėje, įkurtame monumentalios skulptūros ir instaliacijų parke bei edukacinėse erdvėse organizuoja renginius, veda užsiėmimus vietos bendruomenei, jaunimui ir vaikams iš socialiai jautrių šeimų.

G. Mazūras apdovanojimu pasidžiaugė ir viešojoje erdvėje, sulaukė daugybės sveikinimų ir linkėjimų. „2022 metų Kultūros ministerijos premija už geriausias kultūrinės edukacijos veiklas skirtas 14-29 metų jaunimui. Labai džiaugiamės parko edukacijų įvertinimu“, – savo džiaugsmu socialinio tinklo draugams pasidalijo antalgiškis.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.