Didžiojoje kalėdinėje Utenos mugėje – nuo uteniškių pagamintos produkcijos iki alyvmedžio drožinių iš Palestinos

0
90
didziojoje-kaledineje-utenos-mugeje-–-nuo-uteniskiu-pagamintos-produkcijos-iki-alyvmedzio-droziniu-is-palestinos

Gruodžio 17 dieną Utenos daugiafunkcis sporto centras tapo kalėdiniu miesteliu po vienu stogu. Čia susibūrė daugybė skirtingų kalėdinių dovanų, aprangos ir aksesuarų kūrėjų bei maisto gamintojų, o Didžiosios kalėdinės Utenos mugės lankytojai įsigijo ne tik dovanų, bet ir gardumynų kalėdiniam stalui.

Lankytojus pasitiko ir gausus tiek tradicinių, tiek gurmaniškų maisto produktų asortimentas, kuriame – natūralūs aliejai, prieskoniai ir pagardai, naminė duona, pyragai, sūriai, rūkyti bei vytinti mėsos gaminiai, medaus bei šaltalankių produktai. Taip pat rūšinė kava, arbata bei skanėstai vaikams. Džiuginantį kalėdinių prekių asortimentą – dovanų idėjas, puošmenas namams, rankų darbo papuošalus ir aksesuarus, naujausias aprangos kolekcijas šventėms bei prekes vaikams – pristatė ir uteniškiai bei mugės prekeiviai iš kitų miestų.

Mugėje sulaukta ir svečių – iš Palestinos atvyko tautodailininkai Victor Qumsich, Nadia Abu Shattas, Alber Zakariya, kurie pirkėjams pristatė rankų darbo drožinių iš alyvmedžio.

Laikraščio „Utenos diena“ inf. Vytauto Ridiko nuotr.