Tradiciškai pagerbti geriausi Utenos rajono sportininkai

0
30
tradiciskai-pagerbti-geriausi-utenos-rajono-sportininkai

Sausio 18-ą Utenoje vyko geriausių mūsų rajono sportininkų ir trenerių pagerbimo vakaras – išdalytos simbolinės atminimo dovanos, padėkos, kurių sulaukė ir sportininkų tėvai už šeimoje įskiepytą pareigos jausmą, ryžtą bei pozityvų požiūrį į fizinį aktyvumą. Utenos rajoną tiek šalyje, tiek pasaulyje garsinantys Utenos daugiafunkcio sporto centro (DSC) auklėtiniai pagerbiami kasmet.

Utenos meno mokyklos mokiniams atlikus kelis kūrinius, prasidėjo sportininkų pagerbimo vakaras, kuriame padėkos žodžių ir tvirtų rankos paspaudimų sulaukė lengvosios atletikos atstovai, pagerinę 2021–2022 m. Utenos rajono rekordus. Tai – Ieva Zarankaitė už pagerintą rekordą disko metimo rungtyje, trijų rekordų autorius Simonas Bakanas (rutulio stūmimas 15,42 m, disko metimas 51,69 ir 45,30 m), taip pat mišrių estafečių rekordininkai Dominyka Šeršniova, Austėja Deisadzė, Rytis Malakauskas ir Laurynas Maigys.

Praėjusiais metais sportininkai garsino Utenos ir Lietuvos vardą tarptautinėse sporto arenose, gausiai dalyvavo Lietuvos čempionatuose bei pirmenybėse, kur tapo prizininkais ir nugalėtojais, susižėrusiais net 120 medalių.

Sveikindamas sportininkus Utenos DSC direktoriaus pavaduotojas sportui Algirdas Bivainis (jis šiuo metu laikinai eina šios įstaigos vadovo pareigas) teigė, kad nelengvi pokarantininiai metai mūsų sportininkams buvo sėkmingi – dalis jų aplankė net ir tolimiausias pasaulio šalis (nuo Kinijos iki JAV), dalyvavo olimpinėse žaidynėse: „Nors medalių jie ir neiškovojo, dalyvavimas pasaulinėje sporto arenoje yra svarbus ir reikšmingas.“

A. Bivainis pasidžiaugė, kad uteniškiai parsivežė didelę kraitę medalių iš Lietuvos čempionatų.

„Po karantino ribojimų pasijutome laisvesni, treniruotės ir renginiai vyko be suvaržymų, gal todėl ir rezultatai geri“, – sakė A. Bivainis, kuris tikisi, kad šie priešolimpiniai metai bus rezultatyvūs ir 2024 m. Paryžiuje vyksiančioje olimpiadoje Lietuvos garbę gins ir uteniškiai sportininkai. „Kandidatų tikrai turime, o kiek bus olimpiečių – parodys laikas“, – sakė pavaduotojas. Jis pridūrė, kad sausio 21 dieną Italijoje prasidėsiančiame Europos jaunimo žiemos olimpiniame festivalyje dalyvaus ir uteniškės sesės dvynės Emilija ir Gabija Bučytės, treniruojamos Stasio Dervinio.

GERIAUSI 2022 M. UTENOS DSC SPORTININKAI

VAIKŲ GRUPĖ

Arnius Balsys Stalo tenisas I vieta
Velta Lašinskaitė Slidinėjimas I vieta
Kajus Kovera Stalo tenisas I vieta
Dovidas Mačiulis Karatė I vieta
Nojus Pampuška Slidinėjimas II vieta
Justas Biliūnas Slidinėjimas III vieta
Urtė Darvidaitė Lengvoji atletika III vieta

JAUNUČIŲ GRUPĖ

Dominykas Žala Karatė I vieta
Nikolas Klimavičius Dviračių sportas I vieta
Benas Mieželis Karatė II vieta
Samanta Paukštytė Lengvoji atletika II vieta
Ema Jakštonytė Plaukimas III vieta
Miglė Daneikaitė Dviračių sportas III vieta
Arnas Serdikevičius Stalo tenisas III vieta

JAUNIŲ GRUPĖ

Lauryna Ančerytė Slidinėjimas I vieta
Gabija Bučytė Slidinėjimas II vieta
Milvydas Petruškevičius Stalo tenisas II vieta
Kornelijus Skrytė Stalo tenisas II vieta
Vajus Tendzegolskis Stalo tenisas II vieta
Benas Balsys Stalo tenisas II vieta
Aironas Gerdauskas Dviračių sportas II vieta
Kotryna Strakšytė Dviračių sportas III vieta

JAUNIMO GRUPĖ

Meda Bružaitė Karatė I vieta
Domas Stankevičius Karatė I vieta
Evelina Biveinytė Lengvoji atletika II vieta
Tomas Burokas Karatė II vieta
Laurynas Maigys Lengvoji atletika III vieta
Osvaldas Juodelis Stalo tenisas III vieta

SUAUGUSIŲJŲ GRUPĖ

Ieva Zarankaitė Lengvoji atletika I vieta
Ieva Dainytė Slidinėjimas I vieta
Emilija Bučytė Slidinėjimas I vieta
Eglė Zarankaitė Lengvoji atletika III vieta

Baneris

GERIAUSI TRENERIAI

Edgaras Kovera

Mantas Saliamonas

Aurelija Kiršaitė

Martynas Maniušis

Alvydas Surgautas

Vita Zarankienė

Svetlana Dervinienė

Stasys Dervinis

Kastytis Stankevičius

Vytauto Ridiko nuotr.