LPK vadovybė susitiko su naujuoju Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje T. Urazayevu

0
33
lpk-vadovybe-susitiko-su-naujuoju-kazachstano-ambasadoriumi-lietuvoje-t.-urazayevu

Kovo 6 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidentas Vidmantas Janulevičius, viceprezidentas bei LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas ir LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius susitiko su neseniai pradėjusiu darbą Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Timuru Urazayevu. Susitikime išsamiai aptarta dvišalių ekonominių ir verslo ryšių plėtra bei jų perspektyvos.

„Matome Kazachstaną kaip svarbų Lietuvos verslo ir subalansuotos dvišalės prekybos partnerį Centrinėje Azijoje ir esame suinteresuoti toliau plėtoti stiprėjančius dvišalius verslo ryšius, žinoma, laikantis tarptautinių institucijų nustatytų taisyklių Rusijos karo prieš Ukrainą sąlygomis“, – pažymėjo V. Janulevičius.

T. Urazayevas pažymėjo, kad Kazachstanas teikia didelę svarbą dvišalių ekonominių santykių su Lietuva plėtrai. „Gerai vertiname Lietuvos išvystytą regioninį transporto-logistikos infrastruktūrą tarptautinių krovinių, taip pat ir iš Kazachstano, gabenimui, taip pat džiaugiamės, jog abiejų šalių verslo ir kitos organizacijos kartu aktyviai dalyvauja europiniuose projektuose“, – kalbėjo Kazachstano ambasadorius. Svečias pritarė iš LPK pusės išsakytam siekiui labiau diversifikuoti dvišalius verslo ryšius įtraukiant daugiau sektorių, taip pat ir per LPK kontaktus su Kazachstano Nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Užsienio prekybos rūmais.
Dalyvavusieji susitikime Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir „KLASCO“ kompanijos atstovai pakvietė ambasadorių apsilankyti Klaipėdos uoste. AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas pažymėjo gerus bendrovės ryšius su Kazachstano geležinkelių įmone.

The post LPK vadovybė susitiko su naujuoju Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje T. Urazayevu appeared first on Lietuvos pramonininkų konfederacija.