Patarimai renkant smulkias dovanas

0
88
patarimai-renkant-smulkias-dovanas

Kartais dovanojame dovanas, nes žinome, kad gavėjai jas mylės ir vertins. Jie rodė tinkamas užuominas, mes atsižvelgėme į jų skonį ir pomėgius ir pasirinkome tinkamą dovaną, kurią suvyniosime į tą gražų popierių. Kartais mes dovanojame dovanas iš prievolės, rinkdamiesi daiktus, kurie yra skirti naudoti arba siunčiame gėles, nes gėlės džiugina žmones. Dovanų teikimas yra meilės kalba, kurią kiekvienas gali išmokti kalbėti.

Žinutė gavėjui

Prieš pradėdami laužyti savo smegenis, ką duoti žmogui, pagalvokite apie savo santykius su tuo žmogumi, kaip jaučiatės su juo ir ką norėtumėte jam pasakyti. Tai padės susiaurinti dovanų galimybes daug greičiau, nei naršydami po lentynas parduotuvėje ar ieškodami svetainėse.

Jei asmuo yra bendradarbis, galbūt norėsite, kad jis žinotų, jog vertinate jų sunkų darbą ir draugystę bendroje biuro erdvėje. Jei asmuo yra jūsų antrasis asmuo, galbūt norėsite jam pranešti, kaip mylite ir vertinate visą tai, ką jis daro.

Gimtadieniai

Suaugusiesiems pradėkite nuo telefono skambučio, kortelės, el. pašto ar tekstinės žinutės. Daugelis žmonių, net jei „nekenčia gimtadienių“, nori gauti dėmesio ir šilumos, nes šią dieną jie tapo asmenybe. Tada apsvarstykite savo santykius. Ar tai kažkas, su kuriuo esate labai artimi, kurio skonį ir norus žinote? Ar tai žmogus, su kuriuo bandote sustiprinti savo intymumą? Jei atsakymas į bet kurį iš šių klausimų yra teigiamas, tikriausiai norite jiems ką nors duoti. Dovana neturi atitikti tikslaus dydžio. Esmė yra atsilyginti jų meile ir dosnumu ir atverti duris būsimiems meilės parodymams. (Vaikams, jei nenurodyta kitaip, vakarėlio metu iš esmės reikalinga nedidelė dovana.)

Draugystės metinės

Verta pažymėti kiekvienus metus, kuriuos pora nusprendžia likti kartu, nesvarbu, ar tai būtų nakvynė, nuolatinės draugystės talismanas ar jųdviejų derinys. Jei nežinote, ką dovanoti, nėra nieko blogo, jei pasirinksite tradicinę kryptį. Nuo 1 iki 60 santuokos metų yra materialių temų, kurios gali padėti ieškoti dovanos ir tai nebūtinai turi būti didelė dovana. Nustebinti pakanka ir smulkmenos, kuri yra originali. Pavyzdžiui, tai gali būti ir raktų pakabukai su originalia žinute.