Sveikinimai su Velykomis yra geriausi pavasario pranašai

0
94
sveikinimai-su-velykomis-yra-geriausi-pavasario-pranasai

Velykos yra uždaresnė šeimos šventė, tad rečiau galima matyti viešus sveikinimus, ar sulaukti jų iš aplinkinių žmonių. Nors ši šventė yra religinė, tačiau Velykos dažniausiai sutampa su nuostabiu laiku – pavasariu. Todėl sveikinimai su Velykomis yra tarsi nuostabaus ir šilto pavasario pranašai.

Tiksli Velykų data kiekvienais metais skiriasi, tačiau paprastai švenčiamos balandžio mėnesį arba kartais kovo pabaigoje. Šis laikotarpis asocijuojasi su pavasariu ir atgimimu gamtos pasaulyje. Velykų simboliai, tokie kaip kiaušiniai, viščiukai, zuikučiai ir tulpės, simbolizuoja naują gyvenimą ir atgimusią viltį. Tai yra galingos idėjos, kurias reikia priimti, nesvarbu, ar Velykas švenčiate dėl religinių priežasčių, ar tiesiog dėl to, kad mėgaujatės ryškiomis tradicijomis, kurios dera kartu su švente.

O jei yra šventė, reikia ir sveikinimų. Norite išsiųsti sveikinimą ar užrašyti atviruką Velykoms? Štai keletas idėjų ir motyvų, kurie labiausiai tinka Velykoms.

Simboliai minimi Velykiniuose sveikinimuose

Sveikinimai su Velykomis dažniausiai mini tam tikrus simbolius, kurie natūraliai siejasi su Velykomis ir pavasariu, net neminint pačios šventės pavadinimo. Dažnai šie simboliai patenka ir tarp juokingų, linksmų sveikinimų bei tarp tradicinių, šventinių sveikinimų. Tačiau be jų tikrai neapsieinama.

Margučiai

Kiaušiniai yra vienas iš populiariausių Velykų simbolių, jie simbolizuoja naują gyvybę ir prisikėlimą. Tradicija dažyti kiaušinius ir juos dalyti kaip dovanas artimiesiems Velykų šventės metu yra plačiai paplitusi visame pasaulyje. Sveikinant linkima kuo spalvingesnių, ryškesnių margučių, kad šie atspindėtų visas džiugias gyvenimo spalvas ir nuotaikas.

Tuo pačiu margučiai yra ir žaidimo elementas. Susirinkę į šventę rungiasi kieno margutis yra tvirtesnis išbandant juos susidaužti. Todėl sveikinant linkima kuo tvirtesnių margučių, o tai tuo pačiu simbolizuoja ir tvirtą gyvenimą, sveikatą ir nedūžtančius gyvenimo planus.

Velykų zuikis arba kiškis

Kaip Kalėdos turi svarbų personažą Kalėdų senelį, taip Velykos turi Velykų zuikį arba kiškį. Velykų zuikis neša savo pintinėje margučius bei saldainius, vaišinai jais vaikus ir visus sutiktus namiškius. Todėl sveikinant su Velykomis linkima sutikti ar į namus prisišaukti dosnų bei turtingą Velykų kiškį.

Velykų bobutė

Kaip ir Velykų zuikis, Velykų bobutė, dar vadinama Velykė, taip pat neša mums šventines gėrybes ir skanėstus, dažniausiai margučius, saldainius ir kitus valgomus skanėstus. Todėl vėl gi svarbus dosnumas. Linkėjimuose pabrėžiamas Velykų bobutės dosnumas.

Sveikinimai kupini optimizmo ir šviesos

Velykos sutampa su itin viltingu metų laiku – pavasariu, kuomet laukiame vis šiltėjančių dienų, ilgesnio šviesaus dienos laikotarpio bei žydinčių gėlių jūros. Ir tas trykštantis optimizmas, džiaugsmas yra puikus jausmas kuriuo ir reikia dalintis sveikinimuose, užrašant atvirutėse bei išsakant žodžiais tik sutiktam žmogui. Nesvarbu ar esate religingas ir susiesite sveikinimą su Velykomis kaip religine švente, ar tiesiog kaip pavasario ir atbudimo švente – sveikinimas kupinas optimizmo ir jaukumo bus sutiktas maloniai ir su dėkingumu.