Utenoje bute rasta sudegusi moteris

0
204
utenoje-bute-rasta-sudegusi-moteris

Balandžio 5 dieną (trečiadienį) Utenoje, viename iš Aukštakalnio gatvės 116-o namo butų, buvo rasta sudegusi garbaus amžiaus moteris.

Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Utenos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos vyriausiojo specialisto Daliaus Venslovo teigimu, ugniagesiai pranešimą apie įvykį gavo 11 val. 51 min. Pro praviras buto, kuriame įvyko nelaimingas atsitikimas, duris rūkstančius dūmus pamatė gretimo buto gyventoja, kuri ir iškvietė pagalbą.

D. Venslovo teigimu, moteris (gim. 1940 m.) veikiausiai užsidegė virtuvėje prie dujinės viryklės gamindama maistą. Žuvusi senolė bute gyveno su dukra, tačiau įvykio metu jos namuose nebuvo. Manoma, kad namuose likusi viena senolė gaminosi maistą, o dėl kontakto su ugnimi užsidegė jos drabužiai.

Į įvykio vietą atvykę ugniagesiai gelbėtojai moters kūną rado gulintį šalia virtuvės esančioje patalpoje. Kūno oda buvo apdegusi. Dujinė viryklė buvo išjungta, tačiau pagal suodžių pėdsakus bute sprendžiama, kad užsidegus drabužiams moteris nuo dujinės viryklės galėjo eiti link buto durų jų atidaryti, o atidariusi pajudėjo link vonios kambario ir tuo metu nugriuvo.

Pasak D. Venslovo, baldų ar kitų bute esančių daiktų ugnis neapgadino. Sudegė tik žuvusiosios drabužiai, kuriais ji buvo apsirengusi.

Pastaruoju metu vyksta įvykio tyrimas, atliekama ekspertizė tiksliai mirties priežasčiai nustatyti.

Ugniagesiai gyventojus ragina nepamiršti saugumo reikalavimų naudojantis namuose esančiais buitiniais prietaisais.

Laikraščio „Utenos diena“ inf.