Ignalinos kredito unijos terminuotųjų indėlių palūkanos – neregėtose aukštumose

0
267
ignalinos-kredito-unijos-terminuotuju-indeliu-palukanos-–-neregetose-aukstumose

Ignalinos kredito unija nuo balandžio mėnesio pradžios dar labiau didina terminuotųjų indėlių palūkanas. Šiuo metu už 12 mėnesių trukmės terminuotąjį indėlį unija siūlo net 2,9 proc. metines palūkanas. Ši akcija vyks iki liepos 31 d.

„Esu tikra, kad šia akcija pasinaudos nemaža dalis mūsų regiono gyventojų. Juk terminuotasis indėlis – vienas saugiausių būdų taupyti ir priversti savo pinigus dirbti. Tai tikrai geresnė alternatyva nei pinigų laikymas namie ar paprastoje atsiskaitomojoje sąskaitoje“, – sakė Ignalinos kredito unijos administracijos vadovė Violeta Čeponienė.

Netiesa, kad norintys padėti terminuotąjį indėlį turi būti sukaupę dideles pinigų sumas – minimali terminuotojo indėlio suma yra viso labo 125 eurai.

Laikotarpis, kuriam galima padėti terminuotąjį indėlį – nuo 3 mėnesių iki 5 metų. Termino trukmė nulemia ir palūkanų dydį: kuo ilgesnis terminas, tuo didesnės palūkanos. Pavyzdžiui, akcijos metu 9 mėnesių trukmės indėlio metinės palūkanos yra 2,3 proc., o 5 metų – 3,5 proc.

Labai svarbu ir tai, kad indėliai iki 100 tūkst. eurų yra pilnai apdrausti. Detali informacija apie indėlių draudimo sąlygas ir atvejus, kai indėliai nėra draudžiami ir kai yra taikomi indėlių draudimo išmokų mokėjimo apribojimai, pateikiama VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ interneto svetainėje www.iidraudimas.lt.

Padėti terminuotąjį indėlį galima centrinėje Ignalinos kredito unijos būstinėje (Vasario 16-osios g. 10-6, 30115 Ignalina) arba bet kuriame unijos skyriuje Utenoje, Zarasuose, Pabradėje, Visagine ir Švenčionyse.

Ignalinos kredito unijos inf.