Utenoje tą pačią dieną viešėjo du ministrai

0
220
utenoje-ta-pacia-diena-viesejo-du-ministrai

Pirmadienį Utenoje lankėsi sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys, kuris viešėjo Utenos greitosios medicinos pagalbos stotyje, Utenos pirminės sveikatos priežiūros centre ir Utenos ligoninėje. Tą pačią dieną su darbiniu vizitu į mūsų miestą atvyko ir švietimo, mokslo ir sporto ministrė Jurgita Šiugždinienė, kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ sukvietusi mokytojus, mokyklų vadovus ir savivaldybių švietimo skyrių atstovus aptarti pasirengimo naujiems mokslo metams.

Abu ministrai pirmiausia susitiko su naujuoju Utenos rajono savivaldybės meru Marijumi Kaukėnu bei savivaldybės vadovais, o po šio vizito sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys ir viceministrė Danguolė Jankauskienė vizitą tęsė gydymo įstaigose, kur susitikę su medikais aptarė esančias problemas, taip pat buvo diskutuojama apie tolimesnės veiklos perspektyvas ir numatomus darbus, susijusius su medicinos paslaugų gerinimu.

Į susitikimą su švietimo, mokslo ir sporto ministre J. Šiugždiniene, viceministru Ramūnu Skaudžiumi ir kitais ministerijos vadovais kūrybinių industrijų centre „Taurapilis“ susirinkę Utenos apskrities rajonų pedagogai, švietimiečiai, ugdymo įstaigų atstovai diskutavo apie numatomus darbus, susijusius su atnaujintu ugdymo turiniu ir įtraukiuoju ugdymu.

Plačiau apie ministrų vizitus skaitykite artimiausiuose laikraščiuose „Utenos diena“.

Vytauto Ridiko ir Linos Narčienės nuotr.