DVD-CD diskų turinio perrašymas į USB jungties išorinį laikmeną: Galingas ir patogus būdas saugoti duomenis

0
1261

Ar jaučiate, kad jūsų DVD ir CD diskai yra pasenusių technologijų reliktai? Ar jus apima neviltis, kai norite pasiekti savo svarbius duomenis, bet neturite tinkamo CD/DVD įrenginio? Tada tai, ko jums reikia, yra DVD-CD diskų turinio perrašymas į USB jungties išorinę laikmeną. Ši nauja technologija leidžia patogiai ir saugiai laikyti savo duomenis bei pasiekti juos bet kuriuo metu, bet kurioje vietoje. Aptarsime, kaip atlikti diskų turinio perrašymą į USB išorinę laikmeną.

DVD-CD turinio perrašymo privalumai

Atlaisvinkite vietą stalčiuose. Vienas iš didžiausių  DVD ir CD diskų perrašymo privalumų yra galimybė atlaisvinti vietą savo stalčiuose ir lentynose. Diskai, kurie dažnai nebenaudojami, užima brangią vietą jūsų namuose ar biure. Perrašant turinį į USB išorinę laikmeną, jūs išsaugosite informaciją ir patogiai archyvuosite.

Patogumas ir mobilumas.  USB išorinės laikmenos suteikia nepalyginamą patogumą ir mobilumą. Perrašę diskų turinį į USB laikmeną, galėsite lengvai nešiotis savo duomenis visur, kur tik norite. Jums nebereikės nešiotis begalę diskų, kad turėtumėte savo svarbią informaciją po ranka. USB išorinės laikmenos yra lengvos, kompaktiškos ir patikimos, todėl galite būti tikri, kad jūsų duomenys bus saugūs ir prieinami visada.

DVD-CD diskų turinio perrašymo procesas

Norėdami pradėti sėkmingą perrašymą DVD-CD diskų turinio į USB jungties išorinę laikmeną, galite sekti šiuos žingsnius:

Pasirinkite tinkamą įrankį ir programinę įrangą. Prieš pradedant perrašymo procesą, būtina užtikrinti, kad jūs turite techninę priemonę ir programinę įrangą. Dauguma kompiuterių jau turi integruotą CD/DVD ir USB jungtį, todėl nereikės papildomų prietaisų. Tačiau, jei kompiuteris neturi įrenginių, galite įsigyti išorinį DVD-CD arba USB adapterį.

Paruoškite savo diskus ir USB laikmeną. Patikrinkite ar jūsų DVD-CD diskai yra švarūs ir nesubraižyti. Taip pat užtikrinkite, kad jūsų USB laikmena turi pakankamai vietos, kad tilptų visas disko turinys.

Įdiekite reikiamą programinę įrangą. Norint atlikti turinio perrašymą, jums gali prireikti specialios programinės įrangos. Dauguma operacinių sistemų turi integruotą CD/DVD nuskaitymo programą, kuri leidžia nukopijuoti turinį į kompiuterio kietąjį diską. Be to, yra papildomų programų, kurios turi funkcijų, leidžiančių konvertuoti failus į kitus formatus.

Atlikite turinio kopijavimą į kompiuterio kietąjį diską. Įdėkite savo DVD diską į kompiuterio skaitytuvą ir atlikite reikaligas funkcijas. Naudodami tinkamą programinę įrangą, nukopijuokite visus turimus failus į savo kompiuterio kietąjį diską. Užtikrink, kad failai būtų tinkami  ir savo vietoje.

Prijunkite USB laikmeną ir kopijuokite informaciją. Atjunkite DVD-CD disko skaitymą ir prijunkite USB laikmeną į USB jungtį. Naudodami programinę įrangą apžymėkite kompiuterio kietąjame diske reikalingą turinį ir perkelkite jį į USB laikmeną. Šis procesas gali užtrukti kurį laiką, tai priklauso nuo turinio dydžio ir jūsų kompiuterio greičio.

Patikrinkite nukopijuotų duomenų tikslumą. Kai turinys bus nukopijuotas, rekomenduojama atlikti tikslumo patikrinimą, ar visi failai ir duomenys buvo sėkmingai nukopijuoti į USB laikmeną. Pasitikrinkite failų dydžius ir palyginkite juos su pradiniais failais kietajame diske. Paleiskite atsitiktinias bylas ir įsitikinkite, kad jos sklandžiai pasileidžia.

Pasidarykite rezervinę kopiją. Po sėkmingo turinio perrašymo į USB laikmeną, rekomenduojama padaryti turinio rezervinę kopiją. Tai užtikrins, kad turėsite dar vieną kopiją savo svarbių duomenų, jei USB laikmena būtų prarasta ar sugadinta. Be to, tvarkykite savo DVD-CD diskus, saugokite juos tinkamai ir atsikratykite nereikalingų diskų atsakingai, atsižvelgdami į aplinkos apsaugos reikalavimą.

Su DVD-CD diskų turinio perrašymu į USB jungties išorinę laikmeną jūs turėsite praktišką ir patogų būdą saugoti ir pasiekti savo duomenis bet kuriuo metu iš bet kurios vietos. Tai ne tik leidžia išlaisvinti vietą stalčiuose ir spintelėse, bet ir užtikrina mobilumą ir patogumą. Pakeiskite senąją technologiją nauja ir mėgaukitės galimybe naudotis naujomis mobiliomis laikmenomis.

Aktualios informacijos apie DVD-CD turinio perrašymo paslaugą galima paskaityti čia: www.videoaudioskaitmeninimas.lt