Apie ką nepagalvojame renkantis kaljaną?

0
262

Renkantis bet kokį daiktą, dažniausiai galvojame apie jo išvaizdą, patogumą ir kitus panašius dalykus, kurie yra susiję tik su pačiu perkamu daiktu. Tačiau labai dažnu atveju yra kitų aplinkinių dalykų, apie kuriuos verta pagalvoti. Nes tikrai atsitinka tokių atvejų, kad išsirenkant patį gražiausią, patogiausią daiktą ir tada bandome derinti jį prie gyvenimo būdo, o tada, pasirodo, jis nėra taip tinkamas. Tad šiame straipsnyje norime papasakoti, kaip kaljanas Vilniuje ir kitame miestas turėtų būti renkamas, atsižvelgiant ir į kitus kriterijus, ne vien, kaip jis atrodo.

Kiek galite išleisti

Kadangi kaljanai būna labai skirtingi, todėl ir jų kainos skiriasi. Todėl labai svarbu žinoti, kiek galite sau leisti. Aišku, galbūt nereikėtų pirkti patį pigiausią variantą, o verčiau dar kelis mėnesius papildomai pasitaupyti ir tada nusipirkti geresnį variantą.

Kaip dažnai mėgstate mėgautis kaljano dūmu

Kaljano rūkymas gali būti labai individualus dalykas ir juo užsiimti kiekvienas gali skirtingai. Todėl labai svarbu atsižvelgti į tai, kaip dažnai ruošiatės jį rūkyti. Jeigu sunku nuspręsti, tada galite pamėginti kaljano nuomą ir tada galėsite susidaryti įspūdį, kaip dažnai norite mėgautis dūmu. Kuo dažniau norite juo mėgautis, vadinasi, tuo jis turėtų būti kokybiškesnis ir labai rekomenduojama, kad didesnis.

Ilgaamžiškumas

Šis aspektas labai dera su anksčiau minėtu kriterijumi. Jeigu jį rūkysite dažnai, tuomet jums reikalingas tvirtas ir kokybiškas prietaisas. Nes jeigu bus atvirkščiai, tuomet dažnas rūkymas jį gali pagadinti arba dūmo skonis nebebus toks geras, koks buvo anksčiau. Tad tikrai geriau iš karto nusipirkti gerą ir kokybišką daiktą, nei kad prastesnį ir po neilgo laiko jį reikėtų keisti. Taip pat nereikėtų pamiršti, kad ir visos kitos papildomos detalės ir priedai turėtų būti kokybiški, tai yra angliukai arba tabakas. Tuomet galėsite mėgautis tikrai aukščiausios rūšies rūkymu.

Dizainas

Tikriausiai nei vienas dar nei karto nematė neskoningo kaljano. Jie būna labai skirtingi ir saviti, todėl kiekvienas gali išsirinkti individualiai, toks, koks yra gražus. Taip pat reikėtų nepamiršti ir to, kad kaljanas gali būti puiki interjero detalė, kuri gal puošti namus. Tad jos spalvas, raštus ir kitus dalykus galima kuo puikiausiai priderinti prie namuose vyraujančių spalvų. Todėl dar prieš renkantis atkreipkite dėmesį ir į tai.