Ar verta pirkti šilumos siurblį?

0
251

Šilumos siurbliams populiarėjant, kai kurie savęs klausia, dėl ko jie gauna tiek daug dėmesio, ar tai sėkminga reklama, ar žmonės iš tikrųjų perka šilumos siurblius, nes jie išskirtiniai kokybiški? Šilumos siurbliai gali būti labai įvairūs, tai vienas iš privalumų, paskatinančių žmones juos pasirinkti. Oras-oras puikiai sušildo, tačiau tuo pačiu ir vėsina orą, jei to reikia, tad tai puikus pasirinkimas bet kuriam metų laikui. Oras-vanduo turi dar geresnę savybę – ne tik sušildo orą, bet ir vandenį. Todėl nenuostabu, kad daugelis renkasi šilumos siurblius, kurie turi tiek daug naudingų savybių, padedančių gyventi komfortiškiau.

Kokiais atvejais mokama pigiau?

Šilumos siurbliai gana brangūs, todėl daugelis ieško nuolaidų ir kitų būdų, kaip sutaupyti perkant. Turbūt vienas iš paprasčiausių būdų yra pirkti internetu. Tokiu būdu ne tik galima įsigyti pigiau, bet ir sutaupyti nemažą sumą. Tačiau norint įsigyti šilumos siurblį už dar mažesnę kainą, naudinga atkreipti dėmesį, jog valstybė siūlo kreiptis dėl paramos. APVA parama gali kompensuoti dalį sumos, todėl bendra suma, mokama už šilumos siurblį, tampa visai nedidelė. Tad šilumos siurbliai yra puikus pasirinkimas ne tik tiems, kurie nori komfortiškai gyventi, bet ir visiems kitiems, kurie neturi daug santaupų. Verta paminėti ir tai, jog daugelis pardavėjų siūlo šilumos siurblį įsigyti išsimokėtinai, tad kaina kas mėnesį tampa labai nedidelė.

Ar apsimoka pirkti iš užsienio?

Kai kurie mano, kad šilumos siurbliai iš užsienio taip pat gali būti gana kokybiški ir suteikti norimą komfortą, dar tikisi pigesnės kainos. Tačiau tiesa ta, jog norint įsigyti kokybišką šilumos siurblį, reikia skirti pakankamą biudžetą. Nereikia pamiršti, kad kelionės metu gali atsirasti defektų, o tuomet bus sudėtinga įrodyti, ar jis buvo pažeistas kelionė, ar pažeidėte jūs. Nereikia pamiršti ir to, jog šilumos siurbliai gali būti labai nekokybiški, jei montavimo metu padaromos klaidos, tad norint, kad gaminys veiktų kokybiškai, reikia atiduoti montavimo darbus specialistui. Tad pirkti iš užsienio neapsimoka.