Kaklo papuošalai – puikus pasirinkimas ne tik moterims, bet ir vyrams

0
193

Kalbėdami apie kaklo papuošalus žmonės dažnai akcentuoja, jog tai puikus pasirinkimas moterims, tačiau nepamirškime, kad papuošalus mėgsta ir vyrai, kurie ne ką mažiau nori dailiai pasipuošti. Kaklo papuošalai gali tapti labai madingu aksesuaru ne tik moterims, bet ir vyrams. Žinoma, jei jie tinkamai juos pasirenka. Ne visi vyrai mėgsta papuošalus, todėl tai ne visada yra pati geriausia dovanos idėja. Kai kurie vyrai mano, kad papuošalai suteikia moteriškumo, tačiau tai netiesa. Nuo seno vyrai nešioja ne tik kaklo papuošalus, bet ir apyrankes, žiedus ir kitus papuošalus. Jie ne tik suteikia grožio, bet ir pagyvina stilių.

Ar vyrai gali nešioti moteriškus papuošalus?

Ar pastebėjote, jog moteriški ir vyriški papuošalai tampa vis panašesni? Vyriški kaklo papuošalai anksčiau būdavo masyvus, na, o šiomis dienomis rinkoje vis dažniau galima pastebėti, kad moteriški ir vyriški papuošalai turi mažiau skirtumų. Tad kai kuriems kyla klausimas, gal vyrai gali nešioti moteriškus papuošalus? Net neabejojame, jog yra daugybė vyrų, kurie nešioja moteriškus papuošalus, tačiau ne visiems tai tinka. Jei vyras turi vyrišką stilių, tuomet tokie papuošalai jam netiks. Rinktis galima papuošalus, kurie tinka ir moterims, ir vyrams, tuomet galima juos priderinti ir prie vyriško stiliaus. Visgi vyrams daugiausia vyriškumo suteikia vyriški, o ne moteriški kaklo papuošalai. Jie ne tik suteikia daugiau vyriškumo, bet ir suteikia išskirtinį žavesį.

Kaip atskirti moteriškus nuo vyriškų papuošalų?

Vyriški papuošalai dažniausiai yra šiek tiek masyvesni, tačiau tai priklauso nuo to, kurio gamintojo gaminius pasirinksite. Tam tikrais atvejais net sudėtinga atskirti, ar papuošalas vyriškas, ar moteriškas, kadangi vis daugiau gamintojų siūlo spalvingus ir įdomius papuošalus tiek moterims, tiek vyrams, tad nenuostabu, kad papuošalų įvairovė vis labiau suvienodina skirtingoms lytims skirtus papuošalus. Nereikia pamiršti, kad ir žmonės dažnai renkasi drabužius, kurie nebūtinai yra moteriški arba vyriški. Vis dažniau moterys renkasi laisvesnius drabužius, kurie anksčiau buvo laikomi vyriškais.