KAMADO BONO GRANDE – bene geriausia kamado kepsninė rinkoje: apžvalga

0
4401

Ekspertų daromose rinkų apžvalgose bei žvelgiant į populiariausiai parduodamų kamado kepsninių sąrašus galima rasti KAMADO BONO GRANDE pavadinimą. Tai – universalus, didelis keramikinis grilis, tinkantis tiek šeimai, tiek didelei asmenų grupei, stovyklautojams. Tačiau kodėl jis toks populiarus? Ar tai – labai gera Kamado Bono Grande kaina, neprilygstama konstrukcija, ar viskas po truputį? Apžvelkime.

Apie pačią Bono Grande kamado kepsninę

Šios kepsninės skersmuo yra net 49 cm (19 colių). Dydis iš karto parodo, kad joje yra daug vietos kepti, skrudinti, troškinti ar gaminti.

Tai – tikrai didelis grilis. Jis didesnis nei tokie jo tiesioginiai konkurentai kaip Kamado Joe Classic II ar Big Green Egg Large modelis. Dėl savo skersmens jis turi pakankamai vietos, kad maistą paruoštumėte net 10-čiai ir daugiau žmonių turinčioms grupėms. Bono Grande tinka naudojimui tiek namų, tiek profesionalioje virtuvėje.

Pats grilis yra 59 cm išorinio skersmens. Keramikinė kepsninė turi stiklo pluošto dangčio tarpinę, tad šiluma labai gerai išsilaiko viduje. Atkėlus dangtį jus pasitiks pakankamai milžiniško, 49 cm skersmens nerūdijančio plieno kepimo grotelės, ant kurių paruoštas maistas nepaliks abejingų.

Bono Grande grilis turi dviejų zonų (aukštų) nerūdijančio plieno stovą ir 2 dalių keraminį karščio deflektorių netiesioginiam kepimui.

Bono Grande kamado kepsninė patogiai valdoma. Per ~15 minučių įkaistantis įrenginys turi integruotą termometrą, kurį matysite iš lauko. Be to, yra ir viršutinė ventiliacijos anga iš ketaus bei iš nerūdijančio plieno pagaminta apatinė anga. Abi jos leis dar lengviau kontroliuoti temperatūrą.

Jūsų grilio komplekte bus ir tvirtas geležinis stovas ant ratukų, šoniniai padėklai su kabliukais ir visi surinkimui reikalingi įrankiai. Pati krosnis gali būti raudonos arba juodos spalvos, tad ir dizainas bus malonus akiai.

Kepimas ir įsigijimas

Kepimo galimybės – šios kepsninės arkliukas. Vienu metu galima kepti iki 30 paplotėlių, 3 kiaulės petelius, 6 vidutinio dydžio vištas, net didelį kalakutą, 15 steikų ar 36 cm Neapolietišką picą. Tad, kad ir kokią užduotį jai patikėsite, viską ji išpildys su kaupu.

Kadangi visas komplektas svers per 100 kg, rekomenduojame jį įsigyti su pristatymu iki namų arba pasiruošti laiko bei pastangų atsigabenimui. Jo kaina įprastai siekia virš 600 EUR, tad būtinai pasinaudokite kainų palyginimo portalais, kad nepermokėtumėte. KAMADO BONO GRANDE pristatomas sunkaus gofruoto kartono dėžėje ant padėklo. Taip sunki ir trapi keramika gerai apsaugoma.