Kokią suknelę rinktis žiemos šventėms?

0
295

Žiemos sezonas be jokios abejonės galėtų būti vadinamas šventiniu – visi pasitinkame Kalėdas ir Naujuosius metus, o kartais šias šventes minime ir su skirtingomis kompanijomis. Jeigu šiuo laikotarpiu nusimato ir gimtadienių, akivaizdu, jog reikės pasirūpinti ne viena žavinga suknele. Norėdamos išsirinkti labiausiai žiemos šventėms tinkančius rūbus, turėtumėte vadovautis žemiau pateiktais patarimais.

Sluoksniuokite drabužius

Tai – kone pagrindinė taisyklė renkantis bet kuriuos žieminius drabužius, tad ne išimtis bus ir šventinė apranga. Sluoksniuodamos rūbus, galėsite pasiruošti įvairioms laukiančioms situacijoms ir šventinį įvaizdį galėsite plėtoti ne tik būdamos viduje, bet ir išėjusios atsigaivinti į lauką. Turėtumėte pasirūpinti stilingu paltu, o jeigu vilkėsite plonesnę suknelę, prie jos reikėtų derinti ir švarkelį. Nesuklysite, jei besirinkdamos šventinę suknelę, pirmenybę teiksite lengvai derinamiems jų modeliams ar iš karto pagalvosite, prie kokių viršutinių rūbų ją galėsite priderinti. Taip išvengsite papildomų pirkinių ir streso, kurį patirtumėte derindamos skirtingus drabužius.

Rinkitės gerai kvėpuojančias medžiagas

Įprastai žiemai renkamės uždaresnes, ilgesnes rankoves turinčias sukneles, tačiau jei vadovausitės aukščiau minėta taisykle, bus galima rinktis ir atviresnius modelius. Visgi, dažniausiai šiuo laikotarpiu norisi šiltesnių, minkštesnių medžiagų – net ir iš jų siuvamos pakankamai puošnios suknelės. Tačiau šiuo atveju reikėtų pagalvoti, ar atitinkamas audinys bus ne tik šiltas, bet ir gerai kvėpuojantis – tik taip šventės metus Jus lydės maksimalus komfortas. Pavyzdžiui, puikus pasirinkimas bus vilnonės suknelės, kurios gerai kvėpuos ir išgarins drėgmę. Tačiau pasidomėjus atitinkamų audinių savybėmis, tinkamų variantų pavyks rasti ir daugiau.

Įvertinkite šventės pobūdį

Nors daugelis žiemos vakarėlių vyksta dėl pagrindinių metų švenčių, kiekvienas iš jų gali turėti skirtingą temą ar netgi aprangos kodą, į kuriuos neabejotinai turėtumėte atsižvelgti. Jei labai griežtų taisyklių nėra, pravartu paanalizuoti vietą, kurioje vyksta šventė. Logiška, kad kukliai sodybai labiau tiks paprastesnė suknelė – šiuo atveju labiau vertėtų akcentuoti komfortą. Tačiau jeigu ruošiatės prašmatniam vakarėliui unikalioje vietoje, suknelė taip pat turėtų alsuoti elegancija ir lengva prabanga: tuomet geriausia rinktis būtent vakarui pritaikytus jų modelius. El. parduotuvėje Pigu.lt vakarinės suknelės nustebins plačiu asortimentu: čia tikrai rasite, ką pasirinkti.

Atsižvelkite į vyraujančias tendencijas

Taip, visuomet rekomenduojama rinktis tokias sukneles, kurios labiausiai patinka mums ir geriausiai tinka mūsų figūrai, tačiau ieškant įkvėpimo, pravartu susipažinti su šių metų madomis. Tikėtina, kad tarp jų taip pat surasite Jums priimtinų suknelių, kurios švenčių metu leis atrodyti ne tik žaviai, bet ir madingai. Šią žiemą ant podiumų galėjome išvysti pakankamai trumpus jų modelius, o kalbant apie spalvas, dažniausiai karaliavo juoda. Tačiau jei pridėsite prie jos blizgučių (jie šį sezoną taip pat bus madingi), pavyks sukurti šventišką įvaizdį. Tiek šiuos, tik kitus sezono trendus atitinkančias sukneles rasite paspaudę ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/sukneles-progines-vakarines-vasarines/f/all/progines-sukneles

Atsakingai rinkitės aksesuarus

Naudodamos žiemos aksesuarus, mėgausitės dviguba nauda: patobulinsite savo įvaizdį ir tuo pačiu galėsite papildomai sušilti. Daili skrybėlė ar kepurė pridės Jums elegancijos, o žavingas, spalvingas šalikėlis bendram stiliui įkvėps daugiau gyvybingumo. Naudodamos tokius aksesuarus, apsaugosite kaklą, galvą ir ausis – komfortiškai jausitės net ir tuomet, jei reikės išeiti į lauką. Ar reikės kitų aksesuarų, priklausys nuo suknelės: jei pasirinkote labai ryškią ir spalvingą, papildomomis detalėmis apsikrauti nebereikėtų.

Atsižvelgusios į visus šiuos patarimus, lengvai surasite žiemos vakarėliams tinkančias sukneles. Daugelį jų galėsite pritaikyti ir kitiems sezonams – šie drabužiai niekuomet nestokoja universalumo.