LED nagų lempos naudojimo manikiūrui privalumai

0
265

LED lempos šiuo metu yra labai aktuali tema nagų dailės pasaulyje. Nors daugelis žmonių renkasi visiškai natūralų stilių, kiti nusprendžia pasidaryti agresyvesnes nagų dailės technikas. Viskas priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Tačiau yra vienas dalykas, kuris visus nagų dailininkus vienija: tai noras sukurti ryškesnį ir daug labiau pastebimą nagų dizainą. Kai pagalvojate, ar ne daug lengviau pasiekti neįmanomų dalykų naudojant UV nagų dailės techniką?

Vienas iš didžiausių privalumų rinktis LED lempą yra kaina, led nagų lempa palyginti su daugelio kitų formų nagų lempučių lemputėmis, šios lemputės yra neįtikėtinai prieinamos. Be to, pastaruoju metu sumažėjus kainoms, puikią led lemą  galite įsigyti gana pigia. Priežastis, kodėl LED lempos tapo tokios pigios, yra ta, kad jose nenaudojami tokie patys šviesos diodai kaip tradicinėse lempose. Šiuolaikinėse LED lempose naudojama visiškai kitokia technologija. Tai reiškia, kad pirmaujančių vinių lempų lemputės paprastai tarnauja ilgiau nei įprastos lempos, o jų keitimo išlaidos yra daug mažesnės.

Be to, kad LED nagų lemputės yra pigesnės, jos taip pat yra daug patvaresnės nei jų analogai. Paprastai šiose lempose naudojama labai žemos įtampos šviesa, o tai reiškia, kad pačios lemputės nedūžta ir neperdega taip dažnai kaip tradicinės lemputės. Tai užtikrina, kad jūsų lempos veiks ilgesnį laiką ir daug kartų greičiau. Be to, pačios lempos neskleidžia UV spindulių, todėl jos yra saugios jūsų odai ir plaukams. Tai reiškia, kad galite juos laikyti saulėje nesijaudindami, kad juos sugadinsite ar padarysite galimą žalą sau ar savo šeimai. Dėl tokio ilgo tarnavimo laiko LED lempos dabar tampa norma, o ne išimtimi, kai kalbama apie nagų apšvietimą.

Jei norite, kad jūsų nagai būtų pagaminti profesionaliai, svarbu rasti tiekėją, kuris siūlo abiejų tipų LED lempas. Dauguma tiekėjų šias lemputes siūlo kaip pagrindinių manikiūro rinkinių dalį, o tai reiškia, kad norėdami pradėti dirbti turėsite įsigyti savo lemputes. Kadangi šios lempos yra daug brangesnės už įprastas nagų led lemputes, verta jas pirkti urmu – taip bus lengviau įsigyti už mažesnę kainą. Tuomet galėsite jas kartu su kitais reikmenimis tiesiog užsisakyti iš vieno tiekėjo.

Kad pasiektumėte geriausių rezultatų, manikiūrui visada turėtumėte naudoti aukštos kokybės LED nagų kietinimo lempas. Šios lempos ne tik suteikia ryškiausią galimą šviesą, bet ir padeda užtikrinti, kad ant nagų užtepti akriliniai dažai visiškai išdžiūtų. Taip užtikrinsite, kad jūsų nagai būtų tvirtesni ir sveikesni, o tai leis ilgiau išlaikyti manikiūrą. Geriausia šių lempų dalis yra ta, kad jų kainos yra labai įvairios, todėl jums neturėtų būti sunku rasti tokią, kuri atitiktų jūsų biudžetą.