Kokia šunų veislė geriausiai tinka gyventi bute: patarimai ir gudrybės

0
593

Noras gauti patikimą ir meilų draugą yra suprantamas, o sprendimas yra paprastas. Augintiniai nepaliks savo šeimininkų vienų ir praturtins jų gyvenimą ryškiomis spalvomis. Pagrindinė šeimininkų užduotis – sudaryti mažajam draugui patogias sąlygas ribotoje buto erdvėje.

Prieš planuodami bendrus pasivaikščiojimus ir pasirinkdami patikimą Gyvūnų augintinių ėdalo gamintojas, Turėtumėte daugiau sužinoti apie kai kurias šunų veisles. Suprasdami neramių augintinių savybes, galėsite sudaryti reikiamas sąlygas ir skirti pakankamai dėmesio.

Susidomėjusiems skaitytojams parengėme specialų sąrašą veislių, kurios gerai jausis namuose. Vieną iš variantų turėtumėte pasirinkti atsižvelgdami į jų savybes, požiūrį į kitus gyvūnus ir aktyvumo lygį.

Veislės, kurios mielai apsistoja bute

Rūpinimasis keturkoju draugu pasireiškia įvairiais būdais, o optimalios gyvenimo sąlygos yra tik vienas iš jų. Šunų augintojai nustatė kelias populiarias veisles, kurios neprieštarauja leisti laiką patalpose:

  1. Jorkšyro terjeras. Daugeliui žmonių patiks jo žaisminga prigimtis, o apsaugos sistema padės stebėti jo veiklą.    

https://utenoszinios.lt/elektronine-apsauga-namams-kaip-uztikrinti-jusu-busto-sauguma/. Kadangi šis augintinis turi kietą kailį, jį lengva valyti.

  1. Pomeranijos špicas. Ryški kailio spalva iš karto krinta į akis. Šeimininkai turėtų atkreipti dėmesį į augintinio auklėjimą, kad jo socializacija nereikalautų pastangų.
  2. Taksai. Medžioklinė veislė puikiai pasirodo namuose. Meilus charakteris, intelektas ir ištikimybė – tai svarios priežastys, kodėl verta pagalvoti apie šį augintinį. Kadangi šuo gerai sutaria su vaikais, tokia kaimynystė nekelia problemų.
  3. Prancūzų buldogas. Ši veislė traukia šeimas, kuriose su augintiniu auga vaikai. Į buldogą verta atkreipti dėmesį dėl to, kad jį lengva prižiūrėti. Šeimininkai turėtų nepamiršti reguliarios veiklos, kuri, be kita ko, padės šuniui socializuotis.
  4. Mopsas. Šis mielas šuo reikalauja daug dėmesio, kartu lengvai pripranta prie uždarų erdvių. Ši veislė yra draugiška ir puikiai sutaria su vaikais ar kitais naminiais gyvūnais. Tinkama mityba padeda išlaikyti gyvūną aktyvų.

Nepaisant to, kad šunys gerai jaučiasi uždarose patalpose, turėtumėte atkreipti dėmesį į jų „pomėgius”. Ilgalaikis šeimininko nebuvimas neigiamai veikia elgesį, todėl aktyvūs žaidimai ir pasivaikščiojimai padės sukurti harmoniją. Ne mažiau svarbu gyvūnus auklėti, nes neramumas gali sukelti įvairių pasekmių.

Kaip išsirinkti šunį savo namams?

Pagal potencialaus augintinio savybes galima pasirinkti geriausią veislę. Šeimininkai turėtų atsižvelgti į gebėjimą bendrauti, specialios priežiūros poreikį ir požiūrį į kitus buto lankytojus. 

Ypač svarbus aktyvumo lygis, nes malonus kompanionas padės paspartinti reabilitaciją. Reguliarūs pasivaikščiojimai, kaip rodo 

https://utenoszinios.lt/kelione-i-pasveikima-reabilitacijos-proceduru-apzvalga/, leidžia maloniai praleisti laiką aktyvaus augintinio draugijoje.