Kraikas katėms: kokį tipą pasirinkti?

0
1108

Kraikas katėms yra viena iš pagrindinių higienos namuose  užtikrinimo priemonių.  Pratinti kates prie švaros rutinos patariama kuo anksčiau. Rekomenduojama rinktis kokybišką, augintinio poreikius atitinkantį kraiką. Svarbus kraiko katėms efektyvumas bei valymo lengvumo aspektas. Kraikas katėms būna įvairių tipų, tad kokį verta įsigyti?

Sušokantis kraikas katėms

Paprastai kraikas katėms skirstomas į sušokantį ir nesušokantį. Sušokantis kraikas katėms patogus tuo, jog iš katės tualeto pašalinti reikia tik šio kraiko gumulus, kurie sureaguoja su drėgme. Likusi kraiko dalis katės dėžutėje toliau naudojama. Tai nepaprastai patogu ir leidžia taupyti laiką.

Molio kraikas katėms

Vienas seniausių gaminių rinkoje yra molio kraikas. Šio tipo kraikas katėms yra natūralus. Molio kraikas katėms gana gerai sugeria drėgmę ir neutralizuoja kvapą. Molio kraiką katėms reikia keisti kur kas dažniau, nei kitų tipų kraikus.

Silikoninis kraikas katėms

Silikoninis kraikas katėms gaminamas iš skaidrių silikono granulių. Šio tipo kraikas katėms drėgmę sugeria bene geriausiai ir puikiai neutralizuoja nemalonius kvapus. Silikoninis kraikas katėms ilgai išlieka švarus. Šio tipo kraikas katėms nėra pilamas į unitazą.

Betoninis kraikas katėms

Šio tipo kraikas katėms yra vienas pigesnių variantų. Betoninis kraikas katėms gali būti sušokantis ir nesušokantis, gerai sugeria kvapus. Betoninis kačių kraikas gana dažnai prilimpa prie katės pėdučių. Tokiu būdu jis išnešiojamas po namus. Betoninio kraiko nerekomenduojama mesti į tualetą, nes gali užkimšti vamzdžius.

Augalinis kraikas katėms

Augalinės kilmės kraikas katėms yra biologiškai suyrantis higienos produktas. Šio tipo kraikas katėms paprastai yra sušokantis ir gaminamas iš natūralių medžiagų. Augalinis kraikas katėms neturi dulkių ir nelimpa prie augintinio letenėlių. Šis aplinkai draugiškas kraikas katėms tausoja aplinką, gali būti išmetamas į unitazą. Augalinės kilmės kraikas yra sveikas katei, turint omenyje, kad netyčia suvalgius tokį kraiką, katė nepatiria virškinimo sistemos sutrikimų. 

Augalinis „Asssorbella“ kraikas katėms

„Asssorbella“ – ekologiškas kraikas katėms, kuris gaminamas iš natūralių pluoštų ir yra itališkos kokybės rezultatas. Šis unikalus sušokantis kraikas katėms neutralizuoja blogus kvapus, nedulka. Kačių kraikas „Asssorbella“ padeda išlaikyti puikią katės higieną. Šio tipo kraikas katėms prisideda prie aplinkos saugojimo. Kačių kraikas „Asssorbella“ biologiškai skaidomas. Tai yra puikus būdas rūpintis ne tik savo augintiniu, bet ir gamta.

Augalinis „Asssorbella Tofu“  kraikas katėms

„Asssorbella Tofu“ kačių kraikas yra inovatyvus pasirinkimas katės higienai. Šio tipo kraikas katėms išsiskiria iš kitų tradicinių gaminių. Pagamintas iš maistinės sojos minkštimo ir daržovių krakmolo, šis kraikas yra ekologiškas ir draugiškas augintiniui bei jį supančiai aplinkai. „Asssorbella Tofu“ kačių kraikas yra lengvai valomas. Jis akimirksniu sugeria drėgmę ir neleidžia pasklisti nemaloniems kvapams. Sušokusį šio tipo kraiką  patogu išmesti į klozetą arba į organines atliekas.