Nedideli baldai namų jaukumui

0
1251

Iliustracija: pixabay.com/photos/tv-cabinet-wall-interior-design-6185022/

Norint namams suteikti jaukumo prieskonį visai nebūtinos didelės išlaidos ar kardinalus namų atnaujinimas. Vienas kitas nedidelis ir nebrangus baldas, keli dekoro akcentai ir galite susikurti jaukų kampelį visai nebrangiai. Šįkart pakalbėkime apie baldus, kurie nereikalaus daug investicijų, bet dovanos ne tik jaukumą, tačiau ir bus funkcionalūs.

Žurnalinis staliukas

Geras pasirinkimas svetainei, terasai, poilsio erdvei. Rinkitės tokį, kuris derės jūsų interjere. Dailiai atrodys medinis staliukas, grakštus metalinis, metalo ir stiklo tandemas ar panašiai. Nepamirškite, kad labai svarbu, ką ant jo laikysite. Čia puikiai tiks nedidelis augalas, žvakės, mielas medinis padėklas, knyga – akcentai, kurie sustiprins jaukumo įspūdį.

Minkštas pufas

Labai geras variantas svetainei, miegamojo erdvei. Pufo audinio tekstūrą ir spalvą derinkite prie tekstilės kambaryje, kuriame jį įkurdinsite. Jei ant pufo užmesite minkštutėlį pledą ar nedidelį avikailį, jaukumas bus garantuotas. Praktiška rinktis pufą, kuris atsidaro – viduje bus papildoma erdvė daiktams.

Pakabinamos lentynos

Sprendimas visoms namų patalpoms: nuo svetainės, miegamojo, koridoriaus iki virtuvės ar vonios. Pakabinamos lentynos racionaliai išnaudoja sienų plotą, kas pasiteisins mažose patalpose. Ant tokių lentynų galite įkurdinti knygas, rėmelius su nuotraukomis, augalus, suvenyrus ar kitus mielus niekučius.