Pradėjote naujus santykius? Taisyklės, kurių reikia nepamiršti

0
1227

Pradėti naujus santykius nėra paprasta. Daugeliui žmonių kyla labai daug baimių ir tai yra visiškai normalu. Nugalėti tas baimes dažniausiai galima su laiku, tad reikia sau suteikti galimybę kuo daugiau laiko skirti kito žmogaus pažinimui, reikia neskubėti.

Žinoma, egzistuoja tam tikros taisyklės, kurios leis būti ramiu, jog Jūsų santykių pradžia bus sklandi. Dėl to siūlome skaityti straipsnį bei įvertinti keis mūsų pateiktus patarimus, kurie daugeliui suteikia galimybę jaustis ramesniu santykių pradžioje.

Apsaugos priemonės

Natūralu, kad nauji santykiai galiausiai „ateina“ iki lytinio gyvenimo, tad reikia jam būti tinkamai pasiruošusiems. Tai padaryti galima įsigijus aukštos kokybės, konkrečiai porai tinkamas apsaugos priemones. 

Šiuo metu dažniausiai minimi sargiai. Ne tik vyriški, tačiau ir moteriški, kuriuos galite rasti čia https://glamonek.lt/185-female-condoms. Svarbiausia, kad sargiai ne tik saugo, tačiau taip pat ir suteikia daugiau malonumo, aistros, kurios vertas kiekvienas.

Nekurkite apie savęs hiper realybės

Labai blogai, kai norėdami patikti kitam žmogui, mes imamės įvairių priemonių, kurios kuria apie mus ne tikrą realybę. Tai dažniausiai yra pasakojimai, kurie orientuosi į savęs išaukštinimą. Žinoma, kad tai daryti nėra nei sveika, nei verta, kadangi galiausiai vis tiek išlys tikras Jūsų charakteris ir tuomet nauji santykiai bus trumpalaikiai, o jų pradžia dažniausiai nepatraukli, kadangi pradėta nenuoširdžiai.

Pirmiausia reikia pamilti save

Visgi, kad ir kaip yra gera, kad gyvenime galima turėti kitą žmogų, svarbiausia yra mylėti save. Tik tokiu atveju, kai esate tikras, kad meilė sau yra pati didžiausia – galiausiai galima bandyti pamilti kitą žmogų ir pajusti jam tikrai nuoširdžiai labai gražius ir racionalius jausmus.

Meilės sau išraiškų yra labai daug ir kiekvienas gali rasti tokias, kurios jam labiausiai tinka. Tenka išbandyti daug metodų, kurie galimai net išlaisvina žmogų, kaip asmenybę. Tai gali vėliau parodyti, kad kitas asmuo ir santykiai jums nėra svarbūs. Normalu. Svarbiausias esate jūs ir tik santarvėje su savimi – galite gerai jaustis.