Skolų pirkimas: kas tai yra?

0
226

Jeigu skolininkai vis delsia grąžinti pinigus, kurie priklauso Jums – siūlome daugiau nebetikėti jų pažadais, tačiau stengtis kuo greičiau ieškoti specialistų, kurie gali padėti atgauti skolas.

Tiesa, jeigu Jums netinka skolos atgavimo metodai arba norite kuo greičiau gauti pinigus – tokiu atveju yra tokia paslauga kaip skolos pardavimas. Skolų pirkimas dažniausiai aktualus specialistams, kurie taip pat teikia ir ieškojimo paslaugas. Kuo daugiau bus žinoma apie jas, tuo galbūt bus paprasčiau nuspręsti, ar ši opcija Jums tinka.

Kiek atgaunama skolos?

Daugelis žmonių bijo, kad skolos pirkimas reiškia, jog atgaunama pinigų dalis bus labai maža. Tikrai ne. Pirmiausia reikia suprasti, kad kinta skolos atgavimo tikimybė. Kad ta įmonė, kuri perka skolas, taip pat racionaliai vertina kiekvieną atvejį ir žiūri – ar tikrai skolas apsimoka pirkti ir tuo pačiu kokį procentą gali pasiūlyti.

Žinoma jis kinta. Kadangi šiuo metu galima gauti gana tikslų skolos įvertinimą – tai ir siūlome daryti. Kreipkitės į įmonę, pateiksite užklausą ir laukite to pasiūlymo, kuris Jums labiausiai tinka. Juk galima pateikti net kelias pasiūlymus kelioms įmonėms ir žiūrėti – ką jos siūlo, tai yra, kiek sutinka mokėti už skolą.

Įmonės, kurios siūlo paslaugas legaliai?

Kad ir kokie įkainiai yra siūlomi, pati svarbiausia sąlyga, kurią reikia įvertinti Jums yra tai, kad įmonės teiktų paslaugas legaliai. Sakykite, kad negali taip būti, kad skolos išmušinėtojai, dažniausiai teisininkai, siūlytų skolas nelegaliai, tikrai gali. Dažniausiai apsidengiama viena paslauga, tačiau siūloma visai kita. Žiūrėkite – ką tiksliai gaunate, už ką mokate.

Parduoti ar ne?

Kiekvienas renkasi pats, tačiau dažniausiai skolų pardavimas padeda sutaupyti ne tik daug laiko, tačiau ir nervų. Daugeliui žmonių tai yra svarbu. Taip pat tai yra papildoma galimybė kuo greičiau atgauti pinigus. Bent jau dalį jų.

Skolos tikrai vargina. Net ir tokiu atveju, jeigu esate ne skolingas, tačiau tas asmuo, kuris bando atgauti skolas. Svarbiausia yra ieškoti komandos, kurį viską padarys už Jus. Jums beliks laukti, kol pinigai atsidurs sąskaitoje.