Verta, o gal neverta nuomotis bokštelius?

0
187

Jeigu įvairius statybos, apdailos ar panašius darbus mėgstate atlikti patys, tikriausiai suprantate, kad tam reikia turėti nemažai įrankių ir kitų priemonių, kurios palengviną darbą ir jis yra padaromas greičiau. Tačiau neturint vietos, kur jų laikyti, juos neprivalome susipirkti. Yra viena nebloga išeitis, kuri turi nemažai pliusų, tai nuoma. Aišku, kai kas gali sakyti, kad tokios investicijos neapsimoka, nes mes tik sumokame pinigus ir daiktą turime atiduoti. Tačiau ar taip yra iš tiesų, norime plačiau papasakoti šiame straipsnyje.

Kodėl gali būti verta nuomotis bokštelius?

Autobokštelių nuoma  Vilniaus mieste ar bet kokiuose kituose Lietuvos miestuose gali duoti nemažai pliusų. Tikrai ne kiekvienas savo kieme turi tiek vietos, kad laikyti tokį transportą, todėl patogiausia yra tada, kai toks daiktas atvažiuoja, kada jums reikia ir išvažiuoja, kai darbai yra baigti. Dar vienas pliusas yra tas, kad perkant toks daiktas kainuos nemažai ir kartais kaina gali būti panaši kaip įprasto automobilio. O nuomojantis jį, išlaidos bus kur kas mažesnės. Visiems darbams atlikti tikrai jis nėra reikalingas, tad įprastus darbus, kuriuos pasiekėte galite atlikti paprastai, o kur reikia palipėti aukščiau – puiki išeitis yra išsinuomoti bokštelį. Kadangi toks daiktas nebūtų jūsų nuosavybė, tai nereikėtų rūpintis jo priežiūra ir kitais niuansais. Nes kai jis sugenda, į remontą investicijos gali būti pakankamai didelės ir jos tikrai ne visada gali atsipirkti.

Kokie gali būti minusai, kad nebūtų verta nuomotis bokštelio?

Jeigu tokios srities nuomoje norėtumėte įžvelgti minusus, jų tikrai būtų galima įžvelgti. Tačiau verta pagalvoti, ar jie tikrai yra pakankamai svarūs, kad būtų galima jais nusverti visus privalumus, kurie buvo įžvelgti. Jeigu jums sunku susiplanuoti tokius darbus ir nežinote, kada kas bus atliekama, tada gali būti sunku ir nuspręsti, kada ir kokiam laikui bokštelį būtų galima išsinuomoti. Jo tikrai nebus galima gauti bet kada, kada tik norite, nes tai yra pakankamai paklausi prekė nuomai, todėl užsakymą reikia padaryti iš anksto. Kitas niuansas, kurį būtų galima priskirti prie minusų yra tas, kad jeigu reikalinga dažna nuoma, tai suma gali gautis pakankamai didelė. Bet verta pagalvoti iš kitos pusės, jeigu jį norėsite nusipirkti, reikės sutaupyti kur kas didesnę sumą, o tai tikrai gali pavykti ne kiekvienam.

Kuris variantas geresnis?

Kaip matome iš pateiktų visų argumentų, kad nuomotis tokį bokštelį tikrai apsimoka, tad jeigu reikalingos tokios paslaugos net nereikia dvejoti. Taip jums bus mažesnės išlaidos, be to, reikės darbus susiplanuoti iš anksto, nes jeigu norite dirbti produktyviai ir nuomos paslaugomis pasinaudoti kaip įmanoma ekonomiškiau, įvairūs statybos ar apdailos darbai turi būti atliekami prisilaikant plano.