55-ąjį gimtadienį mininčiam Andriui Mamontovui – išskirtinė dovana

0
359
55-aji-gimtadieni-mininciam-andriui-mamontovui-–-isskirtine-dovana

Vienam žinomiausių Lietuvos muzikantų Andriui Mamontovui šiandien, rugpjūčio 23 d., švenčiant 55-ąjį gimtadienį, džiugios žinios skrieja ir dainininko gerbėjams bei jo kūrybinį kelią sekantiems melomanams. „Telia“ su garsių šalies kūrėjų komanda pradeda kurti 10 dalių dokumentinį serialą apie A. Mamontovą. Pirmoji serija ekranus turėtų pasiekti dar šių metų pabaigoje.

„Nuo legendinės grupės „Foje“ iki solinių koncertų didžiausiose Lietuvos arenose – Andriaus Mamontovo vardą žino kiekvienas muzikos mėgėjas, o su jo kūryba užaugo ne viena karta. Jau kitąmet A. Mamontovas švęs ir muzikinės veiklos keturiasdešimtmetį, tad dokumentinis serialas bus ir padėka jam pačiam, ir dovana tūkstančiams jo gerbėjų visoje Lietuvoje“, – sako „Telia“ televizijos paslaugos vadovė Vitalija Kibildė.

Serialas pasakos apie skirtingus A. Mamontovo gyvenimo ir kūrybos etapus. Nuo vaikystės, grupės „Foje“ sukūrimo ir išsiskyrimo iki aktorystės, kelionių, fotografijos ir solinės karjeros – gerbėjai turės galimybę iš arti pažinti mylimą dainininką.

Tam padės ir inovatyvi serialo koncepcija – specialiai surengtame kameriniame koncerte A. Mamontovas bendraus su publika ir atsakinės į jų klausimus, o atsakymus papildys archyvinė medžiaga, kurią komentuos pats muzikantas.

Planuojama, kad pirmąją seriją „Telia TV“ klientai galės išvysti dar šių metų pabaigoje, o likusios serijos bus pristatytos 2023 m. Serialo kūrimu rūpinsis režisierius Andrius Lekavičius, šių metų pradžioje kino teatruose žiūrovams pristatęs filmą „Kernagis“.

The post 55-ąjį gimtadienį mininčiam Andriui Mamontovui – išskirtinė dovana appeared first on Žurnalas Lietuvė.