Ar kompiuteriniai žaidimai žalingi sveikatai?

0
195

Apie kompiuterinius žaidimus sklando skirtingos nuomonės. Kai kurie mano, kad kompiuteriniai žaidimai ne tik lavina mąstymą, bet ir padeda žmonėms praleisti produktyviai laiką, kiti sako, kad tai žalinga veikla ir kompiuteriniai žaidimai neturėtų būti tokie populiarūs. Kaip yra iš tikrųjų? Kompiuteriniai žaidimai retai kada pakenkia, jeigu jie žaidžiami su saiku. Daugelis mūsų bet kuriuo atveju daug laiko praleidžia prie telefono, kompiuterių ar televizoriaus ekranų, tad teigti, jog kompiuteriniai žaidimai žalingi, nes jie gadina akis yra šiek tiek keista. Verta atkreipkite dėmesį ir į tai, jog kompiuteriniai žaidimai yra labai įvairūs, todėl nebūtinai jie bus laiko švaistymas. Daugelis žaidimų ne tik suteikia mums naudingų pamokų, bet kai kurie net padeda užsidirbti, pavyzdžiui, azartiniai žaidimai. Tad kompiuteriniai žaidimai tikrai nežalingi.

Stalo žaidimai ne ką mažiau įdomūs

Žaisti stalo žaidimus gali būti ne ką mažiau įdomūs nei kompiuterinius. Todėl jei manote, kad kompiuteriniai žaidimai gali pakenkti jūsų sveikatai, galbūt turėtumėte rinktis stalo žaidimus? Jie ne tik įdomūs, bet ir gali suteikti jums galimybę praleisti daugiau laiko su draugais. Daug stalo žaidimų, pavyzdžiui, bingo,  UNO, alias, monopolis ir kiti yra žaidžiami kartu su draugais. Visgi yra ir įdomių žaidimų, kuriuos galima žaisti tiek su draugais, tiek atskirai. Vienas jų – jenga. Tai sparčiai plintantis žaidimas, kurį kur kas įdomiau žaisti realybėje nei internetu. Vargu, ar rastumėte dar vieną tokį įdomų žaidimą, kurį galima žaisti vienam. Visgi yra ir daugiau įvairių žaidimų, kuriuos galite žaisti kartu su draugais. Jei norite pasidomėti žaidimais ir atrasti tuos, kurie ne tik jums patiktų, bet ir suteiktų galimybę produktyviai praleisti laiką, apsilankykite gameplay.lt. Čia rasite daugybę įdomių žaidimų, kurie suteiks jums galimybę smagiai pasilinksminti be kompiuterio. Visgi nenuvertinkite kompiuterinių žaidimų, jie gali būti ne tik labai smagūs, bet ir visiškai nežalingi. Visgi reikia tik atsargiai pasirinkti žaidimą, kuris ne tik jums patiks, bet ir sudomins.

Šiame puslapyje taip pat rasite ir naudingos informacijos apie žaidimus, pavyzdžiui black jack taisykles, kitus patarimus ir gidus.