Ar miegamojo baldus verta pirkti iš užsienio?

0
1128

Lietuviai jau įprato pirkti internetu. Tiesa, kai kurie taip išdrąsėjo, jog nusprendė pirkti prekes ne tik internetu, bet ir iš užsienio. Visgi, ar toks sprendimas tikrai geras? O gal pirkti iš užsienio nėra taip saugu, kaip kai kuriems atrodo. Pateikiame kelias priežastis, kodėl pirkti iš užsienio internetu visiškai neapsimoka.

Pasirinkimas panašus, kaip ir Lietuvoje

Jei tikitės, kad rasite kažką unikalaus, ko negalėjote rasti Lietuvoje, labai klystate. Lietuvoje galima rasti įvairių baldų, reikia tik žinoti, kur jų ieškoti. Tad jei norite rasti tinkamus baldus, skirkite šiek tiek laiko ir paieškokite jų internetinėse parduotuvėse. Rasite tą patį, ką rastumėte užsienyje.

Kainos tikrai nėra mažesnės

Dažnai minima, jog verta pirkti internetu dėl to, nes kainos mažesnės. Visgi, jei pirksite prekes iš užsienio, greičiausiai arba rasite kokybšikas prekes ir dar brangesnes kainas, arba rasite nekokybiškas prekes ir mažesnes kainas, bet ar verta pirkti tokias prekes? Ne, nes jas teks išmesti arba grąžinti.

Prekes grąžinti bus labai brangu

Manote, jog pirkti iš užsienio neapsimoka, nes pristatymas bus brangus? Miegamojo lovos, miegamojo pufai ir kiti baldai yra nemaži ir sveria daug, todėl pristatymas bus brangus. Tačiau dar brangiau teks mokėti už prekių grąžinimą, jei jos netiks. Greičiausiai net daugiau, nei mokėjote už prekes. Miegamojo lovos gali būti perkamos ir Lietuvoje, kadangi čia pasirinkimas labai didelis, tad nėra priežasčių, kodėl reikėtų rizikuoti ir pirkti iš užsienio.

Prekių kokybė greičiausiai nuvils

Dar viena priežastis – prekių kokybė nuvils. Deja, bet rinktis prekes internetu iš užsienio rizikinga, kadangi neaišku, kokia bus kokybė. Ir jau išsiaiškinome, kad netikus kokybei, deja, greičiausiai teks išmesti prekes, nes grąžinimas per daug brangus.

Sugaišite daug laiko ir tikrai be reikalo

Tad akivaizdu, jog pirkdami iš užsienio jūs ne tik išmesite pinigus, bet ir sugaišite laiką. Todėl verčiau pasidomėkite, kas siūloma Lietuvoje ir pasirinkite gaminius, kurie jums patiks ir tiks namuose.