Kormotech harmonijos ir atjautos puoselėjimas per aukštos kokybės maistą gyvūnams augintiniams

0
1121

Žymus Ukrainos gyvūnų augintinių maisto gamintojas, yra užuojautos ir rūpinimosi mūsų keturkojais draugais švyturys. Nuo pat savo veiklos pradžios 2013 m. „Kormotech” vykdo misiją ne tik tiekti aukštos kokybės ėdalą gyvūnams augintiniams, bet ir skatinti humanišką elgesį su gyvūnais bei remti gyvūnų augintinių gerovę visoje Ukrainoje. Šiame straipsnyje gilinamės į įkvepiančią įmonės kelionę ir įtakingas iniciatyvas, kurių ji ėmėsi siekdama skatinti darnų žmonių ir augintinių sambūvį.

Užjaučiančios iniciatyvos

„Kormotech” filosofijos pagrindas – giliai įsišaknijęs įsipareigojimas daryti teigiamą poveikį gyvūnų gyvenimui. Nuo pat pradžių bendrovė aktyviai vykdė projektus, kuriais mokoma ir skatinama humaniškai elgtis su gyvūnais. Ji teikė paramą įvairių regionų prieglaudoms, suteikdama joms galimybę suteikti saugų prieglobstį beglobiams gyvūnams ir galimybę naudotis veterinarijos paslaugomis. Todėl „Kormotech” atliko svarbų vaidmenį padedant gyvūnams, kuriems reikia pagalbos.

Karas prieš Ukrainą: Lojalumo išbandymas

Kormotech įdiegta lojalumo programa įgavo naują reikšmę Rusijos karo prieš Ukrainą metu. Šis niokojantis konfliktas ne tik paveikė žmonių gyvenimus, bet ir paliko daug gyvūnų augintinių, kurie liko be pagrindinių poreikių, tokių kaip maistas ir tinkama medicininė priežiūra. Daugybė keturkojų draugų buvo palikti gatvėse, o prieglaudoms iškilo išnykimo grėsmė.

Tokių nelaimių akivaizdoje „Kormotech” lojalumo programa tapo vilties švyturiu savanoriams, kurie nesavanaudiškai rūpinasi beglobiais gyvūnais. Programa remiasi pagrindinėmis bendrovės vertybėmis ir ja siekiama skatinti humanišką elgesį su gyvūnais, kartu prisidedant prie gyvūnų augintinių pramonės plėtros ir gyvūnų gerovės regione.

Į bendruomenę orientuotas požiūris

Bendrovės „Kormotech” siekis daryti teigiamą poveikį visuomenei dar labiau atsiskleidžia jos į bendruomenę orientuotame požiūryje. Įmonė tiki, kad reikia grąžinti pinigus žmonėms ir vietoms, kurios prisidėjo prie jos augimo. Lvovo srities Prilbicų kaimo bendruomenė yra svarbi „Kormotech” partnerė nuo pat jos veiklos pradžios. Net 95 % „Kormotech” darbuotojų yra kilę iš netoliese esančių kaimų ir miestelių, o tai rodo bendrovės įsipareigojimą kelti vietos bendruomenių lygį.

Be to, „Kormotech” aktyviai bendradarbiauja su Lvovo bendruomenės įmone „Lev”, siekdama puoselėti atsakingo gyvūnų laikymo kultūrą. Tiekdama maistą prieglaudai, „Kormotech” tiesiogiai prisideda prie gyvūnų gerovės ir skatina rūpestingus asmenis ar šeimas įsivaikinti augintinius.

Sujungti rankas vardan šviesesnės ateities

„Kormotech” įsipareigojimas gaminti aukštos kokybės ėdalą gyvūnams augintiniams neapsiriboja vien šeimos verslui naudingais tikslais. Tai jų nepalaužiamo tikėjimo atjautos ir empatijos gyvūnams galia įrodymas. Su kiekvienu savo sukurtu produktu „Kormotech” žengia žingsnį arčiau savo vizijos – pasaulio, kuriame su gyvūnais elgiamasi su meile ir pagarba.

Būdami naminių gyvūnėlių savininkai, taip pat galite prisidėti prie šio kilnaus tikslo. Rinkdamiesi „Kormotech” gaminius savo pūkuotiems draugams, ne tik aprūpinate juos maistu, bet ir remiate etišką ir socialiai atsakingą įmonę, kurios prioritetas – gyvūnų ir bendruomenių gerovė.

Išvada

Kormotech tapo daugiau nei tik gyvūnų augintinių ėdalo gamintoja – tai vilties ir užuojautos gyvūnams augintiniams, kuriems reikia pagalbos, simbolis. Savo įsipareigojimu humaniškai elgtis, remti prieglaudas ir į bendruomenę orientuotas iniciatyvas ji įrodė, kad įmonės gali būti galingi teigiamų pokyčių skatintojai. Priimdami „Kormotech” vertybes ir produktus, visi galime prisidėti prie šviesesnės ateities, kurioje gyvūnai ir žmonės darniai sugyvena su meile ir rūpesčiu. Prisijunkite prie „Kormotech” kelionės ir kartu kurkime pasaulį, kuriame kiekvienas augintinis yra branginamas ir mylimas.