Ar sapnai išsipildo?

0
403

Nuo seno kyla diskusija – ar sapnai pildosi? Ir jeigu taip, tuomet kodėl kai kurie sapnai išsipildo, o kiti – ne? Sapnai pildosi, tačiau reikia pripažinti, kad tikrai ne visada ir ne visiems. Kai kurie mano, jog jie turi gerą intuiciją, todėl jų sapnai kartais išsipildo. Na, bet ne visi palaiko tokią mintį. Kiti sieja sapnų išsipildymą su mėnulio fazėmis. Kaip yra iš tikrųjų sudėtinga pasakyti, kadangi nepaisant to, jog mokslininkai nuolat tiria sapnus, kol kas patvirtintos informacijos apie tai turime nedaug, visa kita tik spėjimai ir nuomonės. Visgi nepaisant to, jog kartais sutapimų tikrai būna, reikia pripažinti, sapnai išsipildo tikrai gana dažnai ir ne keliems, o daugeliui žmonių.

Kodėl kai kurie tiki, jog gimtadienio sapnai visada išsipildo?

Gimtadienis – viena gražiausių švenčių, kurią švenčia kiekvienas žmogus. Net ir tie, kurie nemėgsta gimtadienių, vis tiek per šią dieną susimąsto apie savo gyvenimą ir nuveiktus darbus. Daugelis gimtadienio laukia ne tik dėl rengiamos šventėms, draugų, šeimos, kurie užtikrina, kad gimtadienio sveikinimai suvirpintų širdį, bet ir dėl to, nes jie nori susapnuoti pranašiškus sapnus ir pamatyti, kas laukia ateityje. Neaišku, kodėl žmonės tiki, kad gimtadienio sapnai visada išsipildo, bet vargu, ar tai yra tiesa. Nors teorijų galima rasti įvairių.

Kaip sužinoti, ką reiškia sapnas?

Sapnų išsipildymas dažnai yra siejamas su mėnulio fazėmis. Sapnai pildosi tuomet, kai mėnulio fazės yra palankios. Tad jei svarstote, ar sapnas išsipildys, pasidomėkite, kokios tuo metu buvo mėnulio fazės ir sužinokite tiesą.

Ar sapnininkas gali klysti?

Kiekvieną sakinį žmogus interpretuoja taip, kaip nori, todėl net ir radus atsakymą sapnininke, jis vis tiek gali neteisingai suprasti siunčiamą žinią. Taip pat reikia nepamiršti, jog kiekvienas žmogus renkasi, kuo jis nori tikėti. Jei netikite sapnininkais ir nemanote, kad sapnai ką nors reiškia, tuomet jums apskritai nereikėtų rinktis sapnininko ir analizuoti sapnų. Svarbiausia – tikėjimas. Jei tikėsite, tuomet greičiausiai sapnai ir išsipildys, bent jau iš dalies, ir sapnininkas padės išsiaiškinti sapno reikšmę.