Atgaivinti poros gyvenimą padės keli paprasti sprendimai

0
2308

Norite, kad jūsų poros gyvenime būtų daugiau aistros? Štai, keli paprasti sprendimai, kurie tikrai nepareikalaus daug pastangų, tačiau atneš puikų rezultatą: 

1. Išbandykite naujas veiklas kartu – išvykite į keliones, mokykitės naujų dalykų ar stenkitės išpildyti bendrus tikslus.

2. Skirkite laiko vienas kitam – susitarkite dėl laiko vienas su vienu, kad galėtumėte bendrai praleisti laiką ir atgaivinti santykius.

3. Būkite atviri ir sąžiningi – kalbėkite apie savo jausmus ir poreikius, išreikškite savo mintis ir būkite pasiruošę priimti vienas kitą.

4. Įneškite į savo santykius įdomius bei prasmingus pokalbius – diskutuokite apie įvairias temas, bendraukite ir bendrų interesų, mokymo ir poilsio metu.

5. Išreikškite vienas kitam pripažinimą ir pagarbą – pripažinkite vienas kitą, džiaukitės bendrais pasiekimais ir palaikykite vienas kitą sunkumais.

6. Išbandykite naujus dalykus drauge – nuo sportinių žaidimų iki rašymo ir kitų veiklų.

7. Būkite atviri naujiems patyrimams ir iššūkiams – išbandykite naujus užsiėmimus, keliaukite kartu, mokykitės ir eksperimentuokite, kad išliktumėte energingi bei įgytumėte naujų patirčių.

8. Bendradarbiaukite ir rūpinkitės bendru turtu – dirbkite kartu kurdami namus, kuriuose jūs gyvenate, puoselėkite ir grąžinkite, kurkite patogesnę buitį. 

9. Atkreipkite dėmesį į savo santykius – kruopščiai įvertinkite savo santykius, išspręskite nesusipratimus, išsakykite viiena skitam tai, kas jus neramina. 

10. Rodykite meilę ir šiltus jausmus vienas kitam: svarbu parodyti savo antrajai pusei, kad ją mylite ir, jog ji jums yra svarbi, būkite atviri ir nuoširdūs. 

11. Atkreipkite dėmesį į smulkmenas: net mažiausi dėmesio gestai bei ženklai gali būti labai svarbūs – padovanokite mažą dovaną, paruošti romantišką vakarą ar tiesiog jai padovanokite komplimentą.

12. Suteikite laisvės: svarbu suprasti, kad kiekvienas turi savo asmeninį erdvės poreikį. Suteikite jai laisvę išreikšti savo mintis ir jausmus, o kartu ir pailsėti bei užsiimti savo pomėgiais. 

13. Bendradarbiaukite ir supraskite: svarbu kalbėtis ir klausyti vienas kito, suprasti savo partnerio poreikius ir problemų šaltinius, bandykite bendradarbiauti ir ieškoti sprendimų kartu.

14. Išbandykite  ir suagusiems skirtus sprendimus, daugiau apie tai sužinosite https://erozone.org/