Darbuotojų paieška: įdarbinimo agentūros teikiami privalumai

0
278

Darbuotojų paieška per įdarbinimo agentūra gali suteikti daugybę pliusų darbdaviui, tai yra atsisakyti nereikalingo etato įmonėje, žinoti, kad profesionalai atrinks patį tinkamiausią ir t.t.. Lygiai taip pat ji gali padėti ir ieškančiajam darbo, nes kiekvieną dieną vartyti darbo skelbimus, konkuruoti su šimtais kitų iš tiesų nėra lengva. Taigi dabar reikėtų atsakyti į klausimą „kokie vis dėl to yra tie agentūros teikiami privalumai?“.

Pirmiausia, reikia suprasti, kad jie nebūtų samdomi, jeigu nežinotų ką daro ar prastai sutartų su savo samdytojais, todėl jie turi prieigą prie tokių pozicijų, kurių įprastame skelbimų portale tikrai neišvysite. Tai tikriausiai yra pats didžiausias iš visų įdarbinimo agentūros privalumų, tačiau be to, ypač rinkos naujokams jie gali padėti susitvarkyti gyvenimo aprašymą bei motyvacinį laišką, pravesti pokalbio treniruotes. Žinoma, kad ne vienam yra tekę dalyvauti pokalbiuose bei atrankose ir po jų neišgirsti jokio atsakymo, tai profesionalios įdarbinimo įmonės taip tikrai nedaro, o su kandidatais palaiko ryšį, esant poreikiui ir pakomentuoja kodėl būtent jis nebuvo pasirinktas. Ištaisius visas klaidas, jie ateityje yra pastatomi į pačią sąrašo viršūnę ir atsiradus laisvai pozicijai, jiems ji pasiūloma būna pirmiausiai.

Žinoma, kad darbuotojų paieška agentūrai dirbant tik su savo vidiniais ištekliais yra labai sunki, todėl neretai jie savo skelbimus talpina ir internetinėje erdvėje. Kiekvienas pamatęs trokštamą poziciją gali į ją kandidatuoti, tačiau nereikia galvoti, kad taip iš karto yra tampama agentūros klientu. Nors ir skelbiami darbai yra visiems matomi viešai, bet įmonės į kurią kandidatuojate pavadinimą sužinosite tik perėję į sekantį atrankų etapą – tiesioginius interviu.

Svarbu paminėti, kad už tai jie negali prašyti jokio atlygio iš darbo ieškančio asmens, nes visi konsultantai ir specialistai yra apmokami savo darbdavio. Jiems sumokama bus tada, kai sėkmingai įsidarbinsite naujoje pozicijoje, todėl jokių papildomų mokesčių jie neturėtų taikyti.

Kadangi darbuotojų paieška gali būti nelengvas procesas, ypač jeigu trūksta žinių ir finansinių išteklių, todėl visais atvejais rekomenduojame kreiptis į profesionalus. Daugiau apie tai sužinoti galite čia: https://www.personalogrupe.lt/lt/personalo-atranka/darbuotoju-paieska