Kortų žaidimai: ką verta apie juos žinoti?

0
309

Galima sakyti, kad kortų žaidimai yra vieni seniausių, nes anksčiau tikrai nebuvo galima atrasti didelio pasirinkimo stalo žaidimų arba kitų panašių veiklų, kurios galėtų suburti visus šeimos narius į vieną krūvą linksmai praleisti laiką. O būtent įvairūs kortų žaidimai gali tai ir padaryti. Todėl šiame straipsnyje norime papasakoti šiek tiek daugiau apie kortų žaidimus, ką verta apie juos žinoti kiekvienam.

Kokie žaidimai gali būti žaidžiami su kortomis?

Kortų žaidimų yra begalės, tad ant rankos pirštų jų suskaičiuoti nėra galimybės. Vieni yra populiaresni, kiti ne tokie, tad kiekvienas gali išsirinkti tokius, kokie būtų mėgiami. Žinomiausi kortų žaidimai gali būti kvailys, karas, vežimas, 21, pokeris. Kai kuriuos žaidimus gali žinoti ir vyresnės kartos atstovai, tad prieš juos laimėti kartais gali būti pakankamai sunku, nes jie žino pačių įvairiausių gudrybių ir strategijų, kaip galima apžaisti varžovą ir laimėti. Kiti žaidimai labiau išpopuliarėjo šiek tiek vėliau, todėl jie yra labiau žinomi jaunimo tarpe, tokie kortų žaidimai gali būti pokeris. Kai kuriems toks žaidimas yra pelningas, jeigu jis žaidžiamas profesionaliai, nes už jį galima užsidirbti. Be to, kortų žaidimus galima žaisti ir ne su standartinėmis kortomis, jos turi atskiras taisykles, tad toks pasirinkimas irgi gali būti puikus laiko praleidimas.

Kiek gali kainuoti kortos?

Jeigu kalbėtume apie standartines kortas, atrodo, kad jos nieko skirtis negali, todėl ir kainos jų turėtų būti panašios, tačiau pasižiūrėjus į skirtingas rūšis galime matyti, kad pasirinkimas yra labai platus. Kortų kaladę kartais nusipirkti galima vos už kelis eurus, o kita, rodos panaši gali kainuoti net keliolika kartų daugiau. Jeigu rinksitės labai pigų variantą, tuomet tikėtina, kad jos bus popierinės ir labai lengvai pažeidžiamos, tad praktiškai su jomis bus galima pažaisti vos kelis kartus. O jeigu norite kokybišku, kad net apipiltos jos nebūtų sugadintos, tada verta rinktis brangesnes. Jos tarnaus pakankamai ilgai, bus nepažeidžiamos.

Kur galima įsigyti kortas?

Kortas kuo puikiausiai galima įsigyti internetu, nes taip gausite kur kas daugiau privalumų:

  • Nereikės gaišti laiko ir važiuoti į fizines parduotuves, taupysite kurą;
  • Internetu pasirinkimas yra didelis, todėl galėsite lyginti jas tarpusavyje ir išsirinkti jums priimtinesnį variantą;
  • Kainos perkant internetu neretai yra mažesnės ir dažnu atveju yra taikomos nuolaidos, kurios daiktą leidžia įsigyti dar geresne kaina.