Dildo ir falo imitatorių pasaulio tyrinėjimas

0
280

Jei norite ištirti seksualinių malonumų pasaulį, tuomet dildo ir kiti falo imitatoriai yra puiki pradžia. Šie sekso žaislai būna įvairių formų, dydžių, medžiagų ir funkcijų, todėl žmonės gali eksperimentuoti su savo kūnu ir atrasti tai, kas jiems atrodo geriausia. Tačiau, kaip ir su bet kokio tipo seksualiniais gaminiais, svarbu juos naudoti teisingai ir atsakingai. Šiame vadove rasite naudingos informacijos apie dildes ir kaip jas saugiai naudoti.

Dildo tipai

Šiandien rinkoje yra beveik begalė dildo variantų. Jie gali būti pagaminti iš silikono, akrilo ar latekso medžiagų ir būti įvairių formų bei dydžių. Kai kurie jų net turi vibracijos funkcijas, kad būtų papildomai stimuliuojami. Tokia įvairovė leidžia naudotojams rasti tobulą žaislą, atitinkantį jų poreikius. Taip pat svarbu pažymėti, kad kai kurie vibratoriai yra sukurti specialiai analiniams žaidimams, todėl svarbu įsitikinti, kad įsigijote tokį, kuris yra saugus ir tinkamas jūsų norimam naudojimui.

Pagrindiniai dildo ir falo imitatorių skirtumai yra jų dydis ir forma. Dildo paprastai yra didesni ir storesni nei falo imitatoriai, todėl jie puikiai tinka G taško ar prostatos stimuliacijai. Falo imitatoriai paprastai būna mažesni, o jų galai paprastai būna išlenkti, todėl juos lengviau įkišti į ankštas vietas, pavyzdžiui, išangę.

Kaip saugiai naudoti dildo

Saugus dildo naudojimas prasideda dar neišėmus jo iš pakuotės – įsitikinkite, kad gaminį įsigijote iš patikimo šaltinio. Nesaugūs sekso žaisliukai gali turėti aštrius kraštus arba juose gali būti toksiškų cheminių medžiagų, kurios gali sukelti sužalojimus ar infekcijas, kai naudojami į vidų. Taip pat, naudodami dildo visada įsitikinkite, kad naudojate daug lubrikanto (jei reikia), ir prieš tai pasirūpinkite, kad vieta, kurioje planuojate jį naudoti, būtų švari. Galiausiai niekada nesidalykite savo sekso žaislais prieš tai jų kruopščiai neišvalę.

Patarimai kaip pasiruošti:

  • Pirkite dildo iš patikimo šaltinio
  • Naudokite daug lubrikanto (jei reikia)
  • Pirmiausia nuvalykite vietą, kurioje planuojate jį naudoti
  • Niekada nesidalykite sekso žaislais, prieš tai jų ne dezinfekavę.

Ką moterys mano apie šiuos daiktus?

Moterys turi skirtingas nuomones apie dildo ir falo imitatorius. Vienoms iš pradžių jie gali atrodyti nepatogūs ar gąsdinantys, o kitoms – jaudinantys ir puikus būdas tyrinėti savo seksualumą. Galiausiai, tai kiekvieno žmogaus asmeninis pasirinkimas, ar jis nori naudoti šiuos daiktus, ar ne.

 

Tačiau, nereikia jų nuvertinti nepabandžius. Daugelis moterų, išbandžiusių šiuos daiktus, teigė, kad tai puikus būdas ištirti savo kūną ir patirti didesnį seksualinį malonumą. Juos taip pat galima naudoti kaip išdykusių žaidimų dalį arba norint paįvairinti preliudiją su partneriu. Galiausiai dildo ir falo imitatoriai suteikia naudotojams galimybę atrasti tai, kas jiems geriausiai tinka ir suteikti daugiau malonumo jų seksualiniam gyvenimui.

Kaip atsirinkti patikimą sekso prekių parduotuvę?

Geriausias būdas išsirinkti patikimą sekso prekių parduotuvę – atlikti tyrimus ir perskaityti atsiliepimus ( juos nesunkiai galite rasti Google Maps). Įsitikinkite, kad parduotuvė turi platų prekių pasirinkimą, siūlo saugius mokėjimo būdus ir kad jos klientų aptarnavimo skyrius yra paslaugus. Pirkdami internetu, įsitikinkite, kad svetainė yra saugi, ir patikrinkite, ar yra registruotas juridinis asmuo, kiek laiko ji gyvuoja.

 

Nepatariame pirkti dėvėtų, ar naujų daiktų iš nepatikimų šaltinių. Kai kurie iš šių daiktų gali būti nesaugūs arba juose gali būti pavojingų medžiagų. Kad būtumėte saugūs, visuomet pirkite iš patikimo šaltinio, kuris garantuoja kokybę ir jūsų pačių saugumą.

Mitai ir faktai apie sekso žaislus:

  • Mitas: sekso žaislai skirti tik solo malonumams.

Faktas: Nors jie gali būti naudojami solo žaidimams, sekso žaislai taip pat gali būti naudojami su partneriu ir gali padaryti seksą malonesnį abiem pusėms.

  • Mitas: Sekso žaislai skirti tik „išdykusiems” žmonėms.

Faktas: Netiesa! Sekso žaislais gali naudotis visi, nepriklausomai nuo jų seksualinių pomėgių. Jie yra puikus būdas tyrinėti savo kūną ir suteikti seksualiniam gyvenimui papildomo malonumo bei jaudulio.

  • Mitas: Sekso žaisliukai nėra intymūs.

Faktas: Priešingai, daugelis žmonių mano, kad sekso žaislų naudojimas su partneriu padeda sukurti didesnį intymumą ir tarpusavio pasitikėjimą. Be to, bendri naujų dalykų tyrinėjimai gali būti puikus būdas sustiprinti jūsų ryšį.

  • Mitas: sekso žaislai labai brangūs ir juos naudoja iškrypę žmonės.

Faktas: Sekso žaislų būna įvairių formų, dydžių ir kainų. Jie nebėra laikomi tik „iškrypėlių” naudojamu dalyku – jie tapo labiau paplitę ir jų galima rasti daugelyje parduotuvių. Be to, yra daugybė pasirinkimų tiems, kurių biudžetas ribotas.

Ką daryti jei nedrįstate jų išmėginti?

Jei nesijaučiate patogiai naudodami dildo ar falo imitatorių, nieko baisaus! Yra daugybė kitų sekso žaislų, kurie gali suteikti malonumą ir susijaudinimą . Vibratoriai ir klitorio stimuliatoriai yra populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori tyrinėti savo kūną, bet nenori naudoti dildo. Taip pat galite išbandyti įvairius masažo aliejus, antrankius, arba kitų rūšių surišimo įrankius, kad būtų šiek tiek smagiau.

Sekso prekės internetu pigiau internetinėje parduotuvėje Prezervatyvai.net