Pagal kokius kriterijus rinktis naują butą Vilniuje?

0
160

Nauji butai Vilniuje šiuo metu labai greitai išgraibstomi. Tuo stebėtis tikrai nereikia, juk būtent į sostinę nori kraustytis vis daugiau jaunų žmonių. Tačiau ko reikia, norint gyventi naujame bute Vilniuje? Kaip pasirinkti naują butą? Ar užtenka rinktis tik pagal kainą? Apžvelkime kriterijus, tai padės lengviau išsirinkti butą.

Mikrorajonas

Turbūt vienas iš svarbiausių kriterijų yra atsižvelgti į mikrorajoną, kuriame yra butas. Nuo to priklauso ne tik tai, ar saugiai gyvensite, bet ir kaina. Kai kuriais atvejais galima pastebėti, kad kai kuriuose rajonuose kainos labai nedidelės, tačiau jie nėra saugūs. Pigesnes kainas galima rasti ir rajonuose, kurie nutolę nuo Vilniaus centro, tačiau tuomet kyla klausimas, ar tikrai verta tokius butus rinktis?

Kambarių skaičius

Kiekvienas mūsų turi individualius poreikius. Atsižvelkite į savuosius ir nuspręskite, kiek kambarių turi turėti jūsų butas. Pagalvokite, kokie kambariai jums reikalingi. Turbūt ne tik virtuvė, svetainė, miegamasis, bet gal ir darbo kambarys? Rinkitės tai, kas padės jums gyventi maloniai ir komfortiškai.

Plotas

Ne paslaptis, kad svarbu ne tik tai, koks bus kambarių skaičius, bet ir jų išdėstymas bei plotas. Rinkitės butą, kuriame ne tik būtų malonu gyventi, bet ir atsižvelkite į tai, kokios bus jo išlaikymo išlaidos. Ne visada verta rinktis brangesnį butą, kuris didelis, nes jį bus brangu išlaikyti, ypač šaltuoju metų laiku.

Įrengimas

Nauji butai Vilniuje skirtingai įrengiami, kai kurie turite dalinę apdailą, kitus reikia remontuoti nuo 0. Tad pagalvokite, kuris variantas jums tinkamas ir keliaukite į paieškas. Kai kuriems svarbu, kad butas būtų pilnai įrengtas ir būtų galima tiesiog keliauti į jį gyventi. Rinkitės tai, kas patogu jums tiek fiziškai, tiek finansiškai.

Kaina

Nauji butai Vilniuje kainuoja skirtingai, tik jūs galite nuspręsti, kurio kaina jums tinkama, o kuris per brangus. Tad skirkite daugiau laiko paieškoms ir įvertinkite skirtingas kainas. Tokiu būdu galėsite pasirinkti tai, kas idealiai tiks finansinei būklei.