Dovanos technologijų mylėtojui

0
218

Artėjantys artimų žmonių gimtadieniai ar kitos šventės duoda šiokių tokių „namų darbų“ – dovanų paieškas. O toji paieška – sutikite – ne visuomet yra lengva, juo labiau jei norime įteikti kažką praktiško, originalaus, vertingo. Didelė tikimybė parinkti tokią dovaną yra tada, jei žinote dovanos gavėjo pomėgius, jo gyvenimo būdą, svajones. Štai ką galite įteikti brangiam žmogui, kuris pametęs galvą dėl technologijų ir yra neabejingas išmaniesiems prietaisams.

Nešiojamasis kompiuteris

Antrai pusei, vaikui, tėvams ar kitam svarbiam žmogui puikus pasirinkimas būtų nešiojamasis kompiuteris. Šiuolaikiniai modeliai žavi stilingu dizainu, lengvumu, patogumu bei, žinoma, funkcionalumu. Nešiojamųjų kompiuterių spektras labai platus, todėl tikrai rasite tai, kas atitiks Jūsų finansines galimybes: nuo mažiau kainuojančių HP, Lenovo iki daugelio be galo mylimų Apple Mac Mini.

Išmanusis telefonas

Naujausiu telefono modeliu tikrai apsidžiaugs kiekvienas išmaniųjų prietaisų mylėtojas. Samsung, Xiaomi, Apple ir kiti mėgiami gamintojai naudotojams nuolat pristato vis labiau patobulintus ir didesniu galimybių spektru žavinčius telefonų modelius. Pastarieji toli gražu nėra skirti vien skambučiams ir žinutėms – jie dovanoja nepriekaištingą fotografijų bei vaizdo medžiagos kokybę, patogius laiko, darbų, pirkinių ir kitus planuoklius, galimybę dalintis savo gyvenimu, išmintimi, bendrauti socialiniuose tinkluose ir t.t. Galimybių spektras neįtikėtinas, mat galima atsisiųsti labai daug įvairių programėlių.

Išmanusis laikrodis

Tai bus ir įvaizdžio akcentas, ir labai praktiškas aksesuaras. Galima skaičiuoti nueitus žingsnius, suvartotas kalorijas, stebėti miego kokybę, matuoti širdies ritmą, kraujospūdį, klausyti muzikos, atsiliepti į skambučius, sužinoti orus ir t.t. Išmanieji laikrodžiai dabar tikrai „ant bangos“, tad tai bus ir praktiška, ir stilinga dovana. Galite rinktis iš labai plačios dizainų įvairovės: skirtingos formos, spalvos, apyrankių medžiaga, funkcijos ir kt.