Gelis nagams: ko dar nesate girdėję apie atliekamą procedūrą

0
345

Kalbant apie įvairias procedūras, o konkrečiau apie gelinį lakavimą, tikriausiai esate girdėję daug informacijos, kaip jį reikėtų atlikti, kaip reikėtų išsirinkti, kiek visa tai gali kainuoti. Tačiau tikrai negalite rasti informacijos apie tam tikrus dalykus, apie kuriuos yra kalbama šiek tiek mažiau. Tad būtent šį straipsnį parengėme būtent tam, kad sužinotumėte naujus dalykus ar faktus apie gelį nagams ir visą atliekamą procedūrą.

Procedūros eiga

Kalbant apie tokią procedūrą, tikriausiai labai nedaug esate girdėję, kiek laiko ji gali trukti. Ypač tokia informacija turi būti aktuali tada, kai ją darotės pirmą kartą. Aišku, konkretaus laiko pasakyti negalima, nes vėlgi jis gali priklausyti nuo labai daug faktorių. Pirmiausia priklauso nuo to, kaip greitai dirba meistrė. Jeigu ji turi pakankamai daug patirties, tai jos darbo laikas bus trumpesnis, nei tos, kuri dar tik pradeda savarankiškai atlikti manikiūrą. Tačiau paprastai toks darbas gali trukti nuo dviejų su puse iki trijų valandų, tad jau iš anksto reikia susiplanuoti laiką tinkamai. Verta paminėti ir tai, kad gana nemažai darbo laiko užima gelio džiovinimas lempoje, tad tikrai nereikėtų galvoti, kad būtent tiek valandų meistrė dirbs su jūsų nagais.

Kaip žinoti, kad manikiūras atliktas netinkamai?

Gyvenime atsitinka įvairių situacijų, lygiai taip pat gali nutikti ir su manikiūru, ypač tada, kai jį daro mažai patirties turinti meistrė. Tad pateikiame kelis požymius, kuriuos pamačius, galima spręsti, kad gelis nagams uždėtas netinkamai:

  • Gelis per arti uždėtas prie odelių, todėl labai didelė tikimybė, kad jis greitai atšoks. Atliekant tokio tipo manikiūrą visada turi būti paliekamas minimalus tarpas.
  • Netolygus sluoksnis ir tai galima matyti plika akimi.
  • Jeigu manikiūro metu jums buvo pažeistas natūralus nagas. Tose vietose labai didelė tikimybė, kad jis žymiai greičiau atšoks.
  • Netvarkingai ar nekruopščiai buvo atlikti paruošiamieji darbai, tai yra blogai apkarpytos odelės ir kita.

Priežiūra

Dažniausiai informaciją, kurią galima atrasti, tai yra įvairūs patarimai ir rekomendacijos, kurių privalu laikytis, dar prieš atliekant manikiūrą. Tačiau labai sunku surasti informacijos, kaip reikia prižiūrėti tokį manikiūrą, kai jis yra atliekamas. Nors tai yra ilgalaikis darbas, tačiau pirmosiomis dienomis nereikėtų per ilgai mėgautis vandens procedūromis, taip galėsite labiau užtikrinti tokio darbo ilgaamžiškumą. Jeigu po tam tikro laikotarpio norėsite patys pasitrumpinti nagus, tuomet jų nereikėtų kirpti, o visą darbą atlikti dilde. Jeigu įmanoma, reikėtų vengti staigių oro temperatūrų pasikeitimų.