Komercinės patalpos Vilniuje: pirkti ar nuomoti?

0
278

Renkantis komercines patalpas Vilniuje, reikia pagalvoti ne tik apie tai, kokias pasirinkti, bet ir apie tai, ar verta patalpas pirkti, o gal geriau nuomoti? Pasirinkti sudėtinga, todėl siūlome atsakyti į tam tikrus klausimus. Tuomet galėsite lengviau nuspręsti, kuris variantas jums tinkamesnis.

Kokie planai artimiausiems keleriems metams?

Turite sau atsakyti, kokie jūsų artimiausi planai. Jei manote, kad per artimiausius mėnesius ar metus galite plėstis ir reikės daugiau darbuotojų, tuomet tikrai neverta pirkti patalpų, kadangi arba reikės rizikuoti ir pirkti per dideles patalpas, arba po kurio laiko teks jas vėl keisti. Nepamirškite ir to, jog bet kada gali tekti sumažinti darbuotojų skaičių, jei verslas nesiseks taip, kaip buvo planuota. Tokiu atveju reikės ne tik mažinti darbuotojų skaičių, bet ir ieškoti mažesnių patalpų.

Ar tikrai esate pasiruošę investicijoms?

Pirkti komercines patalpas Vilniuje yra labai brangu, todėl ne visada tai geras pasirinkimas tiems net ir tiems, kurie turi atliekų pinigų patalpoms. Gal geriau pinigus investuoti kur nors kitur?

Kada perkamos patalpos atsipirktų?

Komercinės patalpos Vilniuje neretai atsiperka tik po ilgo laiko. Reikia pripažinti, kad patalpų nuoma nėra tokia jau ir brangi, tuo tarpu įsigyti komercines patalpas tikrai kainuoja daug.

Gal turimus pinigus verta investuoti kitur?

Kaip ir minėjome, užuot leidę pinigus komercinių patalpų įsigijimui, kartais verta juos paskirti kitur ir investuoti į dalykus, kurie greičiau atsipirktų.

Komercinių patalpų Vilniuje nuoma turi daugiau privalumų

Na, ir kita priežastis, kodėl neverta pirkti patalpų yra ta, jog komercinės patalpos Vilniuje turi kur kas daugiau privalumų, jei yra nuomojamos. Pavyzdžiui, galėsite nesijaudinti dėl apsaugos, nes greičiausiai tuo jau bus pasirūpinta už jus. Nereikės nerimauti dėl galimų išlaidų, jei reikės atlikti santechnikos ar panašius darbus, nes tuo pasirūpinti patalpų savininkas. Iš esmės, kur kas paprasčiau rūpintis patalpomis, kai jos nuomojamos. Tad nuomoti patalpas kur kas labiau verta, nei pirkti.