Hurgada ar Šarm El Šeichas – kurį Egipto kurortą rinktis?

0
650

Egiptas – šalis, turtinga Šiaurės Afrikos kultūra, ilgaamže istorija ir galinti pasiūlyti poilsį net keliuose skirtinguose kurortuose. Norite keliauti į Egiptą, tačiau svarstote, ar Hurgados, ar Šarm El Šeicho kurortą pasirinkti atostogoms? Šis įrašas kaip tik Jums, nes toliau apžvelgsime šiuos 2 kurortus, kuriame atostogos būtų įsimintiniausios.

Hurgada

Šis Egipto kurortas yra vienas iš populiariausių, labiausiai besivystančių ir galintis pasiūlyti itin platų pramogų pasirinkimą. Hurgada puikiai tinka romantikams, tyrinėtojams, nardytojams ir vakarėlių liūtams. Šiame regione gausu smėlėtų paplūdimių, todėl tai puikus pasirinkimas šeimoms su mažais vaikais ar pirmą sykį keliaujantiems į Egiptą.

Atostogaujant Hurgadoje, rekomenduojama aplankyti turgų, kuriame galima ne tik įsigyti vietinių rankų darbo gaminių, bet ir susipažinti su vietine kultūra. Čia taip pat įvairių naktinių klubų, viešbučio pramogų suaugusiems. Be to, svarbu paminėti, kad vykstantiems į Hurgadą reikia pasirūpinti viza, kurią patariama įsigyti iš anksto arba atvykus į oro uostą.

Šarm El Šeichas

Šarm El Šeicho kurortas yra įsikūręs pietinėje Sinajaus pusiasalio dalyje ir laikomas vienu prestiziškiausių Egipte. Dėl to čia rasite itin kokybiškas paslaugas, išvystytą infrastruktūrą, dėmesingą aptarnavimą. Šiame regione taip pat gausu 4–5 žvaigždučių viešbučių, SPA centrų, klubų ir golfo laukų. Tad šis Egipto kurortas puikus pasirinkimas įsimylėjėlių poroms ar draugų kompanijoms.

Be to, Šarm El Šeichas išsiskiria saugomais paplūdimiais, skaidria jūra ir koraliniais rifais, dėl kurių šį kurortą yra itin pamėgę nardymo entuziastai. Tai viena geriausių ir labiausiai rekomenduojamų povandeninio nardymų vietų. Be to, keliaujant į Šarm El Šeichą ne daugiau kaip 15 dienų ir neišvykstant už Sinajaus ribų, Egipto viza nėra reikalinga.

Tiek vienas, tiek kitas Egipto regionas gali pasiūlyti kokybišką poilsį dviese ar su šeima. Vis dėlto, jeigu dar sunku apsispręsti, kreipkitės į patikimą kelionių agentūrą, kuri galės daugiau papasakoti ne tik apie šiuos, bet ir kitus regionus. Viena tokių – LabasPasauli.lt. Joje dirbantys kelionių entuziastai mielai pakonsultuos, atsakys į visus klausimus ir padės įsigyti optimaliausio kainos ir kokybės santykio atostogų pasiūlymą.