Kaip pirkti batus internetu ir nepadaryti klaidų?

0
288

Įžanga

Atrodo, kad pirkti batus internetu turėtų būti paprasta. Argi gali būti sunku rasti savo dydžio batų porą ir paspausti mygtuką pirkti? Pasirodo, pirkti  internetu yra sunkiau, nei atrodo. Tiesą ta, jog , lengva apsirikti, kad nusprendžiau parašyti apie tai atskirą straipsnį.. Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip išvengti dažniausiai daromų klaidų perkant batus internetu.

Pagrindinės klaidos

  • Viena dažniausių klaidų, kurias žmonės daro pirkdami batus internetu, yra tai, kad prieš pirkdami nepatikrina grąžinimo politikos. Tai klaida dėl dviejų priežasčių. Pirma, todėl, kad galite įsigyti batų porą, kurios negalėsite grąžinti (o tai reikštų veltui išleistus pinigus). Antra, nes gali būti, kad įsigysite avalynę, kuri jums nepatinka, bet su kuria teks suavėti, nes nežinojote, kad negalite jų grąžinti. Taigi, prieš perkant internetu, įsitikinkite, kad žinote parduotuvės grąžinimo politiką. Ilgainiui tai sutaupys jums daug galvos skausmo (ir pinigų žinoma)
  • Dar viena klaida, kurią žmonės daro pirkdami batus internetu, yra ta, kad nežino savo batų dydžio – arba, dar blogiau, spėja savo dydį. Labai mažai tikėtina, kad rasite puikiai tinkančią avalynę, jei nežinote savo tikslios išmėros. Taigi, kaip galite išvengti šios klaidos? Paprasta: išmatuokite pėdas. Tai galite padaryti namie naudodami matavimo juostelę arba nuėję į avalynės parduotuvę ir pasimatuojant vieno ar kito gamintojo batus. Kai turėsite išmatavimus, galėsite rasti tinkamą apavą lengviau.
  • Nepatikrinamos to paties modelio kainos skirtingose elektroninėse parduotuvėse. Skirtingos parduotuvės skirtingos to paties modelio batų kainos. Taip yra todėl, kad šios parduotuvės turi skirtingas pridėtines išlaidas, taiko skirtingus antkainius ar turi skirtingus tiekėjus. Todėl  jos gali sau leisti  parduoti prekes skirtingomis kainomis. Tačiau tai nereiškia, kad batus turėtumėte pirkti pirmoje pasitaikiusioje parduotuvėje.

Svarbu rinktis tik tai kas patinka ir „limpa” jums.

Neleiskite, kad kas nors jus įtikintų pirkti tam tikros rūšies batus tik todėl, kad jie madingi arba kad kažkas jums pasakė, jog jie jums tinka. Vienintelis būdas įsitikinti, kad batai jums tinka, yra juos pasimatuoti ir pamatyti, kaip jie atrodo. Jei batus perkate internetu, įsitikinkite, kad parduotuvėje galioja batų grąžinimo taisyklės, todėl kad galite grąžinti batus, jei jie netinka.

Pirkdami batus internetu, būtinai atsižvelkite į visas su tuo susijusias išlaidas kai pristatymo ar grąžinimo. Batai internetu už gerą kainą čia.