Kasos aparato parinkimo kriterijai

0
335

Domina šie įrenginiai?

Įvedę raktinius žodžius” Kasos aparatai” paieškoje „Google” galima rasti daugybę įvairių rezultatų. Kiekviena elektroninė parduotuve skirtingus technologinius sprendimus, savaime suprantama ženkliai skiriasi ir šių įrenginių kaina.. Taigi, ką daryti verslo savininkui? Kaip  išsirinkti tinkamą kasos aparatą savo verslui? Apžvelkime keletą veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsakyti, tai ženkliai palengvins apsisprendimą.

Nusistatykite savo poreikius:

Pirmiausia turite nuspręsti, ar norite tradicinio kasos aparato, ar prekybos taškų (POS) sistemos. POS sistemos yra daug pažangesnės nei tradiciniai kasos aparatai, jose siūlomos tokios funkcijos kaip integruotos lojalumo programos, atsargų kiekio stebėjimas ir galimybė priimti kelių formų mokėjimus. Tačiau jų kaina taip pat yra didesnė. Jei dar tik pradedate veiklą arba jei jūsų įmonės biudžetas ribotas, tradicinis kasos aparatas gali būti tinkamiausias pasirinkimas. Tačiau jei ieškote kažko, kas turėtų funkcijų, verta investuoti į POS sistemą.

Kitas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų verslo dydis. Jei turite nedidelę įmonę, kurioje yra tik vienas ar du kasos aparatai, tikriausiai galėsite išsiversti su pigesniu modeliu. Tačiau jei turite didesnį verslą su keliais registrais, jums reikės kažko, kas galėtų prisitaikyti prie tokio dydžio apimties. Apskritai įmonėms, turinčioms daugiau nei penkis registrus, reikėtų rinktis įmonės lygio sprendimą.

Taip pat pagalvokite, kokios funkcijos jums svarbiausios. Ar jums reikia kažko, kas galėtų priimti mobiliuosius mokėjimus? Ar jums reikia inventoriaus valdymo? Galbūt Jus norite priimti mokėjimus kriptovaliutomis? Ar jums reikia ataskaitų teikimo galimybių? Kai žinosite, kokias funkcijas privalote turėti, bus daug lengviau išsirinkti savo verslui tinkamą kasos aparatą

Baigiamosios mintys

Kasos aparatų atveju nėra vieno universalaus sprendimo. Geriausias kasos aparatas jūsų verslui priklausys nuo tokių veiksnių, kaip jūsų biudžetas, verslo dydis ir jums svarbiausios funkcijos. Skirdami laiko savo poreikiams įvertinti, galite rasti savo verslui tinkamą kasos aparatą ir išvengti pernelyg didelių išlaidų funkcijoms, kurių jums nereikia.

Nesvarbu, kokio tipo aparatą pasirinksite, rinkitės tik žinomų gamintojų prietaisus. Rinkoje yra tiek daug variantų, todėl galima susigundyti rinktis pigiausią variantą, tačiau tai dažnai yra klaidinga. Pigūs įrenginiai dažniau genda ir paprastai jie nėra tokie pat funkcionalūs kaip brangesni modeliai.