KAS YRA ŽINOMA APIE MUILINES?

0
172

Jei vonios kambaryje nėra muilinės, tai sukelia labai rimtų nepatogumų, nes, bet kur padėjus kieto muilo plytelę, ji gali lengvai nuslysti ant žemės arba tiesiai į vonios ar praustuvo apačią, sušlapti nuo užtiškusio vandens. Visų šių atvejų lengvai galima išvengti nusipirkus patogią naudoti muilinę. Joje laikomas muilas visada išliks sausas ir švarus. Dar galima įsigyti ir skysto muilo dozatorių, jei rankoms plauti naudojate tik skystą muilą.

Iš kokių medžiagų būna gaminamos muilinės?

Muilinės būna gaminamos iš daugelio medžiagų. Jos gali būti keramikinės, marmurinės, metalinės, stiklinės ar plastikinės. Pagal tai iš kokios medžiagos būna pagaminta muilinė, galima spręsti ir apie jos kainą. Kiekviena iš išvardintų medžiagų turi savo privalumų ir trūkumų. Pavyzdžiui, metalinės muilinės yra neįtikėtinai patvarios, tačiau jas išvalyti yra sudėtingiau. O iš plastiko pagamintos muilinės, nors ir pigios, jos nedūžta. Jei vonios kambaryje yra laikoma ir muilinė, ir skysto muilo dozatorius, tada geriausias variantas – kai abi šios priemonės būna pagamintos iš vienos ir tos pačios medžiagos.

Kokių formų būna muilinės?

Muilinių formų gausa gali nustebinti, tačiau dažniausiai pirkėjai vonios kambariui renkasi pastatomas muilines. Jos yra patogios todėl, kad joms nereikalingas tvirtinimas, galima kaitalioti jų stovėjimo vietą. Tačiau jei vonios kambarys yra nedidelis, tada verčiau rinktis pakabinamą muilinę, kurią bus patogu tvirtinti ant sienos šalia praustuvės. Yra ir tokių muilinių, kurias galima įmontuoti į stalviršį arba praustuvą. Vienos muilinės būna vientisos, kitos su dugne paliktais tarpeliais, pro kuriuos į apačią galėtų nuvarvėti vidun patekęs vanduo, tada muilas po naudojimo greitai nudžiūva ir vėl lieka sausas.

Kas išlieka svarbiausia, renkantis vonios kambariui tinkamą muilinę?

Kokią muilinę pasirinktumėt, svarbu kad ji kuo geriausiai įsilietų į bendrą vonios kambario vizualinę aplinką ir negriautų spalvinės pusiausvyros. O svarbiausia yra tai, kad iš muilinės muilas negalėtų išslysti, o joje atsiradęs vanduo kuo lengviausiai pasišalintų, apsaugodamas muilą nuo drėgmės sukeliamo ištižimo. Daugiau apie muilinių ypatumus ir patogaus jų įsigijimo galimybes sužinosite apsilankę internetinės parduotuvės svetainėje: https://www.iris.lt/tag/muilines.