PLATUS KILIMŲ PASIRINKIMAS KIEKVIENAM

0
213

Kilimas – funkcionalus, jaukumo ir šilumos namams suteikiantis akcentas, kurį galima rasti praktiškai kiekvienuose namuose. Kilimų tipų yra tikrai nemažai, pradedant klasikiniais kilimais ir baigiant ilgo plauko, moderniais bei lauko kilimais. Su keletu kilimų tipų pasistengsime Jus supažindinti ir šiandien.

Klasikiniai kilimai nėra nuobodus sprendimas

Klasikiniai kilimai turi labai daug privalumų. Pradėkime nuo to, kad šie kilimai nėra senoviški, nors daug kam ir žadina nostalgiškus prisiminimus apie vaikystės ar jaunystės dienas. Klasikinius kilimus būtų galima apibūdinti, kaip solidžius kilimus, kurie tinkamame interjere atrodo iš tiesų prabangiai bei elegantiškai. Jų būna skirtingų raštų, gausybės spalvų ir pan. Pažymėtina, kad klasikiniuose kilimuose labai dažnai dominuoja augalų, žydinčių gėlių motyvai, taip pat įvairūs ornamentai, originalios bei ryškios detalės.

Ilgo plauko kilimai – stilingas namų akcentas, ant kurio patogu net ir sėdėti

Minkšti bei švelnūs ilgo plauko kilimai niekada nelieka nepastebėti, nes praktiškai visoms namų erdvėms jie suteikia ypatingo žavesio bei ramybės pojūtį. Šie pūkuoti kilimai itin patinka mažiesiems namų gyventojams: vaikučiai labai mėgsta ant jų žaisti, todėl labai dažnai pasirenkami būtent vaikų kambariams. Ilgo plauko kilimai puikiai tinka ir suaugusiųjų miegamuosiuose bei svetainėse, tačiau virtuvėms jie tikrai nėra „sutverti“.

Modernūs kilimai išsiskiria savo minimalizmu

Jeigu norisi kilimų, kurie nekristų į akis, bet kartu labai pagyvintų namų erdvę, tada Jums tinkamiausi yra modernaus tipo kilimai. Tokie kilimai nėra gausiai raštuoti, o ir esantys raštai labai subtilūs bei stilingi. Minimalistiniai modernūs kilimai tokio pat dizaino būstuose tinka ypač gerai, tačiau juos dėl jų minimalistinio dizaino nėra sunku pritaikyti ir kitokio dizaino interjere.

Lauko kilimai yra tinkami ne tik tiesimui prie lauko durų

Lauko kilimai yra puikus pasirinkimas terasose, balkonuose ir, žinoma, prie lauko durų. Pagrindinė lauko kilimų savybė, kuri visų yra labai mėgstama, yra mažas jų imlumas nešvarumas. Renkantis lauko kilimus, nepamirškite, kad prie durų esantys kilimai turi būti derinami prie namo eksterjero, o balkonuose ir terasose esantys kilimai – prie šių erdvių stiliaus.