Kuo vilkėsite per šias Kalėdas?

0
310

Artėja gražiausios metų šventės, o jūs vis dar nežinote, ką apsirengti 2022 m. šv. Kalėdų ar Naujųjų metų sutikimo proga? Mes čia, kad jums padėtume. Turime jums puikių pasiūlymų ir idėjų, kurios puikiai tiks prie Kūčių stalo su šeima, per susitikimus su draugais ir pasakiškus vakarėlius Naujųjų metų išvakarėse.

Kaip rengtis didžiausioms 2022-ųjų metų šventėms?

Elegantiškas 2022 m. Kalėdų stilius: baltos ir juodos spalvos jūsų įvaizdyje turėtų atlikti pagrindinius vaidmenis. Šis klasikinis spalvų derinys tinka bet kokio pobūdžio susibūrimui: nuo šv. Kūčių vakarienės artimiausių žmonių rate iki trankios šventės per Naujuosius metus.

Nebijokite, nuobodžiai tikrai neatrodysite, jei į tokį juoda/balta įvaizdį įnešite žaismingų elementų. Tam tikslui puikiai tiks blizgios pėdkelnės, jei ketinate dėvėti sijoną ar suknelę. Jei rinksitės paprastesnį aprangos kodą ir nuspręsite mūvėti, pavyzdžiui, kelnes, tokį casual įvaizdį pagyvins kalėdinės kojinės moterims. Tai labai paprastas, bet kartu ir nepakartojamas įvaizdžio kabliukas, kadangi kalėdinių kojinių dizainų yra šimtai, o gal net ir tūkstančiais, todėl geriau paieškojus, rasite ir dizaino, ir kokybės prasme jums priimtiną variantą.

Kitas svarbus patarimas, renkantis aprangą šių metų šventėms yra: išsirinkite tinkamiausią aprangą savo figūrai bei visada turėkite omenyje patogumą. Aprangoje labai svarbu patogumas. Nuo patogumo priklauso ne tik jūsų savijauta, kaip jaučiatės su tam tikra apranga, bet ir pačios šventės kokybė.

Kaip kaip? Kokybė? Taip! Jūs tik pagalvokite, jei apsivilktumėte per trumpą palaidinę, nuolat pergyventumėte, ar nesimato išlindęs pilvas. O jei mūvėtumėte neapsakomo aukščio aukštakulnius, tikriausiai apie nieką kitą negalėtumėte galvoti, tik kaip neišsisukti kojos ir nepargriūti. O jei sugalvotumėte vilkėti nepadoriai trumpą suknelę, galų gale vakarėlio metu imtumėte gailėtis, nes su ja tiesiog labai nepatogu. Visa tai neleistų pilnavertiškai dalyvauti šeimos vakarienėje ar trankiame vakarėlyje, ką jau kalbėti apie gerą pokalbį su draugais ar artimaisiais.

Taigi, nepriklausomai nuo to, ar ketinate praleisti šventes su šeima, draugų rate, o gal pirmą kartą partnerio namuose su jo šeima, patogumas turėtų būti prioritetas. Šiomis ypatingomis dienomis svarbu ne aplinkinius žavėti savo kerinčia išvaizda, o jaustis ramiai ir maksimaliai išnaudoti mums skirtą laiką su pačiais artimiausiais šeimos nariais ir draugais.

Kaip aprangą šventėms derinti su elegancija?

2022 m. švenčių tendencijos tikrai mums palankios. Tarp madingiausių pasiūlymų rasime drabužių kirpimus ir medžiagas, kurios atrodo įspūdingai, o kartu leidžia mėgautis komfortu vakarėlių ir renginių metu. Žvilgantį atlasą ir švelnų veliūrą deriname su blizgučiais ir apgaubiančiais mezginiais ar prabangiomis skaromis. O visumą papildys akį traukiantys papuošalai, kurių 2022 metais negali trūkti moterų kalėdiniuose įvaizdžiuose. Dominuojanti spalvų paletė? Klasikinė raudona, sodriai žalia, patikima juoda, žiemos baltumo ir elegantiški aukso bei sidabro tonai.

Jei sukate galvą, kokias kojines priderinti prie pasirinkto dress kodo, rinkitės pirmiausia vilnones, kurios dėl savo ypatingų gebėjimų nesukels jums nepatogumų, kadangi vilna gerai išgarina drėgmę, neskleidžia blogų kvapų ir puikiai reguliuoja temperatūrą, todėl jums tikrai nebus per karšta ar per šalta. Tokias puikias kojines galite įsigyti čia: https://spartatextile.lt/produkto-zyma/vilnones-kojines/.