Lauko baldai – didžiausios grėsmės jiems bei tinkama jų apsauga

0
1330

Savo kieme ar sodelyje turintiems lauko baldus smagu jais naudotis ar į juos pasižiūrėti. Tačiau gražūs baldai reikalauja ir nemažai dėmesio, ypač, kai kalbame apie jų priežiūrą. Bet ar žinote, kad yra priemonių universaliai tinkančių lauko baldų priežiūrai? Apžvelkime vieną iš jų – OSMO apsauginį aliejų – glazūrą, kurį galite rasti paspaudę ant šios nuorodos – https://osmo.lt/produkto-kategorija/alyva-azuolui/.

Grėsmės lauko baldams ir jų suvaldymas

Pagrindines grėsmes lauko baldams kelia: drėgmė, UV spinduliai, kenkėjai bei tinkamos priežiūros stoka.

OSMO apsauginis aliejus – glazūra yra dekoratyvinė, šilko blizgumo sluoksniu baldus galinti padengti apsauginė medžiaga. Ji tinka kone visų rūšių medienai. Svarbu žinoti tai, kad šio aliejaus sluoksnis bus mikroporėtas, tad mediena galės kvėpuoti ir sumažės deformacijų rizika. Sudėtyje taip pat yra specialių pigmentų, kurie saugo paviršiaus dažus ir dangą nuo blukimo.

Biocidai, esantys aliejaus sudėtyje, atstums kenkėjus – pelėsį, puvinį, kerpes ir net vabzdžius. Paruošti paviršių bei jį aliejuoti tikrai nėra sudėtinga. Po tolygaus padengimo palikite maždaug 4-6 valandas džiūvimui, o vos 1 l medžiagos pakaks maždaug 26 m2 sluoksniui padengti. Tiesa, galutinė išeiga skiriasi nuo medienos tipo.