Nagų priauginimas: kokį gelį pasirinkti?

0
400

Nagų priauginimo produktų pasiūla šiandien išties įspūdinga. Todėl visai neglumina faktas, kad daugeliui meistrų kyla klausimas, kuris gelis nagams bus geriausias. Žemiau pateiksime skirtingų gelinių produktų skirtumus.

Nagų priauginimo gelis yra produktas, kurį pamėgo tūkstančiai. Jei jūsų natūrali nago plokštelė silpna ir minkšta, tikrai nesate pasmerktos visą gyvenimą turėti tik trumpus nagus! UV, LED nagų priauginimo gelių dėka galėsite mėgautis norimu nagų ilgiu ir forma! Kas gali būti geriau, tiesa?

Nagų priauginimo geliai – kurį pasirinkti?

Pirmas ir svarbiausias skirtumas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį – produkto konsistencija ir jo savybės. Specializuotose parduotuvėse rasite skirtingų rūšių gelių. Kuo jie skiriasi ir kokį priauginimo gelį rinktis darbų pradžiai?

Specializuotose manikiūro ir pedikiūro priemonių parduotuvėse rasite ne tik paprastą klasikinį gelį nagų priauginimui, bet ir statybinį bei konstrukcinį gelį. Rinkoje rasite net tiksotropinių – trifazių gelių. Visi jie yra džiovinami su UV arba LED lempomis.

UV arba LED savaime išsilyginantys geliai yra puikus pasirinkimas, jei esate naujokas nagų priauginimo srityje. Patekęs ant nago, pats gelis gražiai išlygins paviršių, sukurdamas vienodą, lygų paviršių. Jo konsistencija gana klapmi, todėl tikrai neišsilies ant odelių, tačiau ne per klampi – leidžia laisvai formuoti nago formą.

Iš esmės nagų priauginimo geliai skiriasi savo konsistencija, klampumu ir atspalviu. Pastarasis veiksnys lemia ir galutinį manikiūro vaizdą, kadangi skirtingi gelių atspalviai leidžia skirtingai atsiskleisti gelinių lakų spalvoms. Geliniai nagų lakai, priklausomai nuo spalvos ir priauginto nago atspalvio, atsiskleis kiekvieną kartą vis kitaip. O jei pasirinksite kūno spalvos gelį priauginimui, užteks ir bespalvio gelinio lako, be to, su tokiu priauginimo geliu nesunkiai sukursite klasikinį prancūzišką manikiūrą.