Kokia avalynė patogiausia moterims?

0
260

Dar visai neseniai avėti aukštakulnius ir batus ant platformų buvo kasdienybė. Šiandien prie suknelės ar sijono dažna mergina ir moteris avi sportbačius, o prie kostiumo – basutės moterims atrodo kaip puikiausias derinys. Sunku pasakyti, kada tiksliai mados pasaulis pamėgo patogius avalynės sprendimus, tačiau po pasaulinės pandemijos, praleistos patogioje aprangoje, patogūs moteriški batai yra absoliutus drabužių spintos must. Į ką atkreipti dėmesį renkantis tokius batus? Visų pirma:

  • padas,
  • išorinė bato medžiaga ir medžiaga, iš kurios buvo pagamintas vidpadis ir paminkštinimas,
  • bato forma.

Priešingai nei atrodo, patogūs moteriški batai nebūtinai turi būti sportiniai ar ortopediniai. Tiesiog yra keletas tam tikrų taisyklių, į ką reikėtų kreipti dėmesį, renkantis tokius.

Taigi, bato padas turėtų būti lankstus, bet ne per plonas, kitu atveju pėda jaus kiekvieną akmenėlį, besimėtantį ant kelio. Medžiaga, iš kurios pagaminti moteriški batai, taip pat labai svarbi. Odiniai – kaip taisyklė – visada bus ilgaamžis sprendimas. O bato vidus turi būti kvėpuojantis, kad pėda nešustų. Ne mažiau svarbi ir bato forma. Geriausia, jei bato priekis būtų platesnis, nes pirštai neturi būti suspausti. Šios taisyklės yra pagrindinės, renkantis patogius batus.

Kas patinka moterims metai iš metų?

Balerinos, pagamintos iš minkštos, lanksčios natūralios odos, laimi patogiausių kasdien avėti moteriškų batų reitingą. Jos puikiai atrodys prie kasdienių mėlynų džinsų, bet taip pat ir prie mergaitiškos gėlėtos suknelės ar madingo kostiumo. Ir svarbiausia: jos visada suteiks komforto. Dėl minkštos odos batviršių šio tipo batai nesitrina, prisitaiko prie pėdos, o ant patogių, plokščių padų galima bėgioti visą dieną. Kas gali būti geriau, tiesa?

Jei orai nedžiugina, kitas ne mažiau populiarus sprendimas – sportbačiai. Šiais laikais jų dizainai išradingi, todėl pamirškite bėgikams ar kitiems sportininkams skirtus batus, nes tie, apie kuriuos mes kalbame, gali būti dėvimi ir prie laisvalaikio kostiumėlio, ir prie neįpareigojančios suknelės. Juos galite įsigyti lengvai ir greitai internetu: https://ede.lt/lt/196-moterims.