Plaukų priežiūros priemonė Olaplex

0
241

 

 Nors žodis Olaplex vis dažniau skamba grožio salonų lankytojų ir profesionalių kirpėjų lūpose, jį vis dar gaubia didelė paslaptis. Ši plaukų priežiūros priemonė šiuo metu labai paplitusi. Tačiau nepaisant žinomo savo vardo, vis dar yra labai daug žmonių, kurie nesupranta, kam ji naudojama ir kodėl tiek daug plaukų priežiūros profesionalų ją renkasi.

Jeigu pažvelgsite į Olaplex prekinio ženklo aprašymą, pamatysite, jog ten rašo apie tai, kad ši plaukų priežiūros priemonė skirta pažeistų plaukų atkūrimui arba profilaktikai nuo skilinėjimo. Bet kaip tiksliai tai veikia?

Faktai apie Olaplex:

  • Priemonė sukurta taip, kad apsaugotų plaukus nuo cheminių pažeidimų. Plaukai dažniausiai būna pažeidžiami juos dažant, todėl stilistai siūlo tuo pačiu naudoti ir Olaplex, tam, kad ta cheminė žala būtų kuo mažesnė. Ši plaukų priežiūros priemonė ne tik apsaugo plaukus pačio dažymo proceso metu, bet ir vėliau. Taip pat plaukai tampa stipresni, sveikesni ir labiau žvilga. Galima netgi ištaisyti dalį anksčiau patirtos žalos. Specialius Olaplex rinkinius galima naudoti ir tiesiog namuose savo plaukų priežiūros rutinoje.
  • Priemonė susideda iš trijų dalių. Pirmasis buteliukas naudojamas dar salone, pavyzdžiui, dedamas į ilgalaikių dažų tirpalą (kai dažomi plaukai). Antras buteliukas taip pat gali būti naudojamas salone, jis veikia kaip plaukų kondicionavimo priemonė po dažymo procedūros. Trečiasis buteliukas turi mažiausią kiekį veikliosios medžiagos ir taip pat gali būti naudojamas, kaip papildoma plaukų kondicionavimo priemonė, pavyzdžiui, namuose.
  • Priemonė skirta ne tik panaikinti žalai, atsiradusiai dėl plaukų balinimo. Plaukų dažymas itin šviesiomis spalvomis gali tiesiogiai paveikti plauko struktūrą ir prisidėti prie skilinėjimo. Kad to išvengtumėte, rekomenduojama kartu naudoti ir Olaplex. Bet, net jei ir nedažote plaukų (nesvarbu šviesiai ar tamsiai), jie vis tiek gali būti linkę į skilinėjimą genetiškai arba dėl netinkamo ir per dažno karštų priemonių naudojimo (džiovintuvo, tiesinimo žnyplių). Olaplex puikiai apsaugo plaukus ir atkuria jų struktūrą bet kuriuo atveju.
  • Tai ne vienintelis plaukų „bonderis“. Nors rinkoje Olaplex pats populiariausias, kai kuriuose salonuose kirpėjai naudoja ir kitas analogiškas priemones, pavyzdžiui, Goldwell BondPro+, L’Oréal, Smartbond, Schwarzkopf, Fibreplex ar Brazilian Bond Builder rinkinius.
  • Ne kiekvienas kirpėjas koloristas geba dirbti su šia plaukų priemone. Verta žinoti, kad šios plaukų priežiūros priemonės šiek tiek sulėtina dažymo procesą ir kirpėjo kėdėje teks pasėdėti šiek tiek ilgiau. Rinkdamiesi priemones ir grožio saloną – būkite labai atidūs, nes ne visi stilistai turi pakankamai patirties dirbti su tokiomis priemonėmis.