Problemos ir sprendimai, susiję su spausdintuvų kasetėmis

0
1470

Spausdintuvai yra vieni iš svarbiausių biuro įrenginių, be kurių nėra galimybės gyvuoti ir dirbti. Dažnai spausdiname dokumentus, įvairias ataskaitas ir kitus dalykus. Tačiau, kaip ir bet kokiame įrenginyje, spausdintuvų veikla taip pat ne visada vyksta be jokių problemų. Viena iš dažnių problemų yra spausdintuvų kasetės. Pateikiame jums keletą patarimų, kaip išspręsti šias problemas ir išvengti tokių įvykių ateityje.

Su kokiomis problemomis daugiausiai susiduriama?

1) Kasetės užsikimšimas – viena iš dažniausių spausdintuvų problemų. Tai gali nutikti, kai kasetėje yra daugybė netinkamai dėl laiko arba blogai saugomų lapų, dulkės arba kitos nešvarios dalelės. Problemos sprendimui reiktų nusipirkti arba gauti specialų valiklį, skirtą spausdintuvų kasetėms valyti. Taip pat rekomenduojama reguliariai valyti kasetę dėl optimalios veiklos.

2) Blogos kokybės spausdinimas – ši problema atsiranda dėl susikaupusių dalelių ir nešvarumų, kurių suma per daug padidėja. Paprastai problema sprendžiama kasetės ar spausdintuvo galvutės valymu. Ši procedūra turėtų būti atliekama reguliariai, taip pat nepamirškite pakeisti kasetę, kai ji baigiama.

3) Dėmės ant popieriaus – tai labai nemaloni problema, ypač, kai spausdiname svarbius dokumentus. Paprastai dėmės atsiranda, kai kasetėje yra perteklinis rašalas arba dulkės, kurios keliauja pro spausdintuvą ir lieka ant lapo. Ši problema sprendžiama kasetės valymu.

4) Kasetės defektai – kartais kasetėje yra defektų, kurie nukeliauja į spausdinamą lapą. Rekomenduojama atidžiai patikrinti kasetę iš visų pusių, pašalinti bet kokius nešvarumus, ir tik tada įrašyti ją į spausdintuvą. Jei problemą su kasete nepavyksta išspręsti, patariame išmesti ją ir įsigyti naują.

Ką daryti norint išvengti šių problemų?

1) Reguliariai valykite kasetes. Tai reikėtų daryti bent kartą per mėnesį, kad būtų užtikrintas optimalus veikimas ir sumažėtų kasetės užsikimšimo rizika.

2) Prieš įdėdami kasetes į spausdintuvą, atidžiai jas apžiūrėkite. Įsitikinkite, kad ant jų nėra dalelių ar nešvarumų, kurie gali pažeisti spausdintuvo galvutę arba sukelti dėmių ant popieriaus.

3) Kasetes laikykite sausoje, nedulkėtoje aplinkoje. Drėgmė ir temperatūra gali sugadinti kasetę arba sukelti rašalo nutekėjimą ant dokumentų.

4) Pakeiskite kasetes, kai tik jose pradeda trūkti rašalo. Nelaukite, kol jos visiškai ištuštės, kitaip rizikuojate sugadinti spausdintuvo galvutę arba sukelti dėmių ant popieriaus.

Užbėkite įvykiams už akių

Biuro prekės, pavyzdžiui, spausdintuvų kasetės, yra labai svarbi sėkmingo verslo dalis. Investicijos į kokybiškus gaminius užtikrins optimalų veikimą ir sumažins problemų, kylančių naudojant sugedusią įrangą, riziką. Tinkamai prižiūrint ir rūpinantis spausdintuvų kasetėmis, jos tarnaus ilgiau, todėl ilgainiui sutaupysite laiko ir pinigų.

Kokybiškas prekes galite rasti adresu etoner.lt , čia rasite viską, ko reikia, kad jūsų biuras veiktų sklandžiai. Nuo spausdintuvų kasečių ir tonerių iki popieriaus ir kitų priedų – etoner.lt turi geriausią produktų asortimentą visiems jūsų biuro poreikiams. Dėl konkurencingų kainų ir greito pristatymo laiko tai yra puikus pasirinkimas bet kokiam verslui.