Renkamės  moteriškus papuošalus: į ką svarbu atkreipti dėmesį? 

0
2501

Ar mėgstate papuošalus, bet neįsivaizduojate, nuo ko pradėti, kai reikia rinktis vėrinį? Menas pasirinkti tobulą kūrinį gali būti lengvesnis, nei manote! Šiame naudingame tekste – truputis vertingų patarimų.

  1. Tinkamo kaklo papuošalo stiliaus pasirinkimas priklauso nuo individualių pageidavimų ir norimos išvaizdos. Matavimų atlikimas gali padėti rasti tobulą ilgį. Trumpesni kaklo papuošalai puikiai dera su uždarais kaklais, o ilgesni papuošalai geriau tinka su gilesnėmis iškirptėmis. 
  2. Kadangi yra tiek daug skirtingų stilių papuošalų, gali būti sunku nuspręsti, kurį iš jų pasirinkti. Svarbiausia yra galvoti apie savo individualų stilių ir rezultatą, kurią tikitės pasiekti.
  3. Tinkamo metalo pasirinkimas yra svarbus sprendimas. Ar jums labiau patinka auksas, ar sidabras? priklauso nuo asmeninių pageidavimų ir nuo to, koks stilius jums labiausiai tinka. Nepamirškite, kad taisyklės yra sulaužytos! Taigi aukso ir sidabro duetas gali būti puikus pasirinkimas. Taip pat galite rinktis net elegantišką rožinį auksą, kad savo išvaizdai suteiktumėte daugiau moteriškumo.
  4. Papuošalai gali būti puikus akcentas beveik bet kokiai aprangai. Tačiau vėrinio ilgis gali labai paveikti bendrą tos aprangos vaizdą. Kaklo papuošalai linkę pabrėžti vietą, ant kurios jie atsiduria. Renkantis vėrinio ilgį, svarbu atsižvelgti į bendrą kaklo išvaizdą, taip pat į kaklo dydį, kūno tipą ir veido formą. Išmatuokite kaklą – prieš perkant papuošalą, verta pirmiausia išmatuoti kaklo perimetrą. Tai ypač aktualu, jei ketinate įsigyti labai trumpą papuošalą, kuris turi gana gera priglusti.
  5. Įvertinkite kaklo ilgį ir plotį. Trumpi papuošalai geriausiai tinka tos, kurios, turi ilgus, lieknus kaklus. Jei turite trumpą kaklą, galite padaryti, kad kaklas atrodytų ilgesnis, pasirinkdami grandinėlę, kurios ilgis yra nuo 20 iki 24 colių (50–60 cm). Na, o, jei jūsų kaklas yra vidutinio ilgio ir pločio, tikriausiai galite sėkmingai nešioti bet kokio ilgio papuošalus.
  6. Moteriški papuošalai internetu – labai geras pasirinkimas, jeigu norisi ne tik pasipuošti, bet ir sutaupyti laiko bei puošmenų įsigyti itin patogiai, net neišėjus ir namų. Na, o pabaigai belieka tik priminti, kad jūsų įsigyti papuošalai turi būti tinkamai prižiūrimi, tuomet ilgai išlaikys savo išvaizdą.